Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Micsináljak h jobb legyen?...

Micsináljak h jobb legyen? SÜRGŐS (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az iskolától sírógörcsöt kapok. Nem szeretek járni tudom h muszáj és az én érdekem de egyszerűen utálok... az összes tanár velem bunkó egyfolytában szivatnak akkor némelyik osztálytársamról nem is beszélve vannak barátim nem is kevés de akik nem bírnak engem tök bunkók velem nem vagyok 4-5 tanuló inkább közepes vagy 2 mikor hogy.összerándul a gyomrom és földbe gyökerezik a lábam és egyszerűen nem megyek :(( bármit megcsinálok h még1 napot otthonmaradjak mit tegyek h ez hülyeségem elmúljon?
2011. márc. 16. 06:55
 1/5 A kérdező kommentje:
15L
2011. márc. 16. 06:56
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyenkor csak az segít ha anya megölel és mondja nekem h nem fog történni semmi nem a világ vége ha kapok egy 1 vagy egy beírást de ha nincs itthon akkor nem birom és ezzel csak fájdalmat okozok neki pedig én nem akarok de egyszerűen nem tudok micsinálni
2011. márc. 16. 06:59
 3/5 A kérdező kommentje:
ilyenkor mindent összeeszek és kihányom 10 perc múlva ismét micsináljak?
2011. márc. 16. 07:05
 4/5 Raffi válasza:

Ha általános iskolás vagy, és van a közelben más iskola, akkor inkább írasd át magad oda. Ha nincs, akkor egy másik osztályba.

Lehet, hogy veled is baj van,de ezen hiába változtatnál ha ugyanott maradsz a "hiénák" közt.

2011. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, légy erős! Gondolj az előnyökre, amikhez ott hozzájutsz. (Tudás, barátok stb.) Próbálj meg változtatni a hozzá-állásodon, és akkor a környezeted is el kezd változni. Próbáld ki! Nem könnyű, lehet, hogy eleinte csak 5-10 percig fog menni, de minél inkább gyakorlod, annál jobban fog alakulni.


Ha nem megy, keress egy pszichiátert, mert ez valami régi traumás esemény következménye lehet, amit másképpen kellett volna "akkor" feldolgoznod, mint ahogy (a jelekből ítélve) sikerült. Ebből lett benned a félelem, az utálat stb. Ezért kellene megpróbálnod változtatni a saját hozzá-állásodon.

2011. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!