Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Húztál be már valakinek úgy...

Húztál be már valakinek úgy emberesen?

Figyelt kérdés

Nemet, kort léccí :D

Holnap ha belém köt egy bizonyos illető, ez lesz életem első nagy pofonja, hogyan csináljam? Nagyon megérdemli, de nagyon hosszú lenne elmesélni, miért.

Szóval be fogok neki akkor húzni, legyen egy szép monokli a szeme alatt, aztán majd azzal menőzzön.


2011. márc. 18. 00:23
 1/8 anonim válasza:

Nem meg, de gyakran megtennem.

34/N

2011. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már nem tűröm azt, amit ez művel, pofán verem, és utána megmondom neki, hogy ha tovább szívat, kitaposom a belét, és az orrán keresztül fosztom meg a tüdejétől.

Amúgy meg sokkal kevesebb izgalommal jár, behúzni egyet, mint idegeskedni rajta, ezt hallottam. Tök egészséges verekedni, én meg egészségesen élek.

2011. márc. 18. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer. Egy kb. 90 kilós fószer alám nyúlt, és olyan jobbost kapott,hogy betört a szája meg majdnem hanyatt esett. Ez nem rossz az én akkori 17 évemtől,meg a 158cm/46 kilómtól.:D De az ideg úgy belém jött,hogy reflexből ütöttem. Igen jól esett.:)

22/L

2011. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azta, hát nem csodálom. O__O

Ha felhúz, akkor nagyobbat lehet ütni, akkor csak úgy ne menjek oda hozzá pofozkodni, ugye? :D

2011. márc. 18. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is holnap húznék be valakinek de lebetegedtem szval marad a hétfő:D

Csak az a sz@r,hogy akinek be akarok verni az egy ilyen kurv@ raj gyerek a suliban,kb.500 haverja van,és biztos h jönnének +verni mind az 500-an...

2011. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd reflexből felpofozod.
2011. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,ütöttem már meg vkit úgy hogy monoklija lett,habár egyáltalán nem vagyok rá büszke,meg kaptam én is.:S Ne alacsonyodj le odáig hogy megüssd azt a vkit,kivéve ha ő akar nagyon verekedni,akkor viszont adjál neki rendesen!:D

23F

2011. márc. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem behúztam, csak egy hatalmas pofont adtam az ex pasimnak, amikor egyszer baromira fölidegesített. Nagyon megijedtem azonnal, mert vérben forogtak utána a szemei... De nem csinált semmit, meglepődhetett. :) Asszem, 20 éves lehettem akkor, most 23 vagyok.
2011. márc. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!