Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ötlet osztálykirándulásra...

Jó ötlet osztálykirándulásra füvet vinni?

Figyelt kérdés
még soha nem próbáltam ki (meg o társaim se). milyen mellékhatásai lehetnek első kipróbálás esetén, és ha valaki nem bírja?
2011. márc. 18. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a tanár is kap.
2011. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom felfogni miért nem jó egy osztálykirándulás vagy egy buli a fiataloknak drogok, túlzott alkohol fogyasztás és cigi nélkül?

A társaság, a zene egy buliban... kiránduláskor a táj és a barátok együttléte miért nem elég?

"egy felnőtt"

2011. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen következményei lehetnek?

Szerintem nem túl jelentősek. Kezdjük ott, hogy akinek baja van vele, már eleve elszívni sem tudja. Akinek meg sikerül, szédeleg, támolyog, röhög mindenen, mint egy idióta. Külső szemlélő annyit lát belőle, full berúgtál.


De nem írtad, mennyi idősek vagytok.

Nem hiszem, hogy a legjobb ötlet lenne pont egy osztálykiránduláson. Mással menőzzetek. Kiránduláson tényleg elég a pia, azzal is szét tudod csapatni az agyadat (tehát azzal is óvatosan:) )


Ha meg tényleg ki akarjátok próbálni, mindenképpen együtt (bár szerintem ne a kirándulás legyen, ismétlem), mert úgy hiszem, különösebb hatása nem lesz, de azért közösen jobb, élményként is, meg vigyáztok egymásra.

2011. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek az neked? Rákos vagy depressziós vagy mi? Nem értem mi jó van benne ha be vagy állva mint a csacsi. Na és ha lebuktok mi lesz? Szerinted titokban marad mert biztos lehetsz benne hogy nem. Nagy bajod származhat ebből a fű drog és nem vezet semmi jóra. Miért nem használjátok egyszer a fejeteket és gondolkoztok normálisan.
2011. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges, biztos találtok valamilyen mezőt ahol focizhattok.
2011. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is füvezek nekem nem volt tőle semmi bajom mikor kipróbáltam. :D

De ha nem bírod tovább szívni mert szédülsz akkor hagyd abba! Mert akkor komolyabb gond is lehet belőle.

2014. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!