Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a cigányokat. Miért...

Gyűlölöm a cigányokat. Miért olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés

Mindenki kegyetlennek titulál, amikor rákérdeznek én pedig kimondom, hogy rühellem, utálom őket. Félek tőlük, mert csoportban járnak és erősebbek. Undorodom tőlük, mert büdösek és nem mosakodnak. Nagy pofájuk van, fenyegetőznek, és követnek.

Mivel nekem még csak rossz élményeim voltak, csak általánosítani tudok. Természetesen biztosan vannak kivételek, de én még eggyel sem találkoztam.


2011. márc. 18. 16:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%
Nem baj ha utálod őket.Én is hányni tudnék az ilyen szerencsétlen hülyéktől mint te vagy ettől még jól érzem magam.
2011. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
50%
Semmi gond, megértelek. De gondolj bele, ha én pl most egy kivételek közé tartozó cigány lennék. Milyen rosszul esne nekem :( Annál rosszabb, hogy igazad is van, nagy általánosságban. Meg persze, megoldást nem mondasz, csak a nyilvánvalót hangsúlyozod.
2011. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
21%
Megírtad te is a lényegét,azért utálod őket,mert félsz tölűk. Nem baj,hogy utálsz minket,csak azért ne általánosíts ennyire.
2011. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 böiler ***** válasza:
2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 szamóca. ***** válasza:
31%

hu első válaszoló, hatalmas pacsi:D mintha én írtam volna.

mellesleg azért akkora baj, mert gyenge jellemre és buta emberre utal általánosítani. mondd azt, hogy utálod az olyan embereket, akik úgy viselkednek hogy ... (a pontok helyére az utált viselkedési forma)

és máris nem tűnsz díjnyertes baromnak.

2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
52%

Egyetértek az előttem szólóval, és Veled is, kedves kérdező! De mint Te is írtad, ez csak általánosítás!


Én nagyon sajnálom, hogy így alakult a történelem folyamán, hiszen az előző századokban ők is rendes, dolgozó emberek voltak! (vagyis a legtöbbjük)


Különben is, a fehérek között is ugyan úgy vannak nagy parasztok!

A cigányok is Isten teremtményei, ahogy a többi ember is!

2011. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 szamóca. ***** válasza:
16%
egéybként ez így van, ők keményen dolgozó nép voltak. a történelem során alakult így, és képzés hiányában nem tudtak beilleszkedni.. ez persze nem mentség, de az emberek hajlamosak a tények felett elsiklani. a másik pedig, hogy édes drága szívmelengetett magyarországotok, és ti vagytok azok akik hagyják hogy ez így legyen, hogy támogatva legyen a cigánybűnözés. innentől kezdve kár puffogni.
2011. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, annyira unalmas már ez az "általánosítás" szöveg... Gyere kis testvér ide hozzám, 50 méterre van a telep és utána gondold át az egész általánosítás dumát.

Persze vannak kivételek, de senki sem állítja, hogy minden cigány bűnöző és büdös. De amikor ezek a dolgok a 90 százalékára igaz, akkor erősen el kellene gondolkozni, hogy akkor mi is van?!

Az meg a csúcsok csúcsa, amikor valaki úgy alkot véleményt, hogy csak a tévében találkozott cigánnyal. Húzzátok le magatokat...

2011. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

AZÉRT MERT

....

ez nem baj.

2011. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 szamóca. ***** válasza:
17%
ma 17:07 te pedig vörösödő fejjel ülsz a gép előtt és vakargatod nemes magyar popódat. ezen is gondolkozz el, mert ha valahol baj van, akkor azt valakik hagyják.
2011. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!