Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kedves, poénos, érdeklő...

Milyen kedves, poénos, érdeklődő, jobbulást kivánó sms-t lehet irni egy srácnak aki bejön nekem? Mert beteg szegény

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

én nagyon ki lennék akadva, ha valaki a betegségemmel viccelődne


vedd komolyan, úgy is lehetsz kedves, és többre mész vele

2011. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szóval ami poénos, és nem érzi tolakodónak:)

amugy bejövünk egymásnak:))

és szeretnék neki egy kedves smst küldeni amitől jobb kedve lesz és akár mosolyog is rajta:D

irnátok példa szöveget?:D

2011. márc. 19. 12:08
 3/9 A kérdező kommentje:
ja nem a betegségével viccelődök hanem pl. valami kis poénos megszólítás vagy kedves megjegyzés, mert a JOBBULÁST az olyan sablonos
2011. márc. 19. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg egy képeslap küldő oldalon, mik vannak felírva egy jobbulást kívánó képeslapra.
2011. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

durva hogy harmadjára olvasom a kérdésedet csak más formában :|

ennyire tehetetlen vagy?

2011. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó te miről beszélsz??? o.O

ne haragudj de szerintem összekeversz valakivel, mert kb ma reggel regisztráltam ide és ez az első kérdésem

2011. márc. 19. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért nem lehet értelmesen válaszolni?

Én azért csak megpróbálom, oké?


Azt kívánom, gyógyulj gyorsan, gyógypuszikat küldök szóban, és ha ez itt mégsem elég, holnap el is nézek feléd.


Úgy hallottam valahonnan, a testedben kicsi gond van, "de ne búsulj" - szól barátod, messze van még a halálod.


Csúnya baci téged támad, de a harcban majd elfárad, nincsen gond itt bizony semmi, csak a gyógyszert kell bevenni.


Hallom hogy az ágyban fekszel, mézes teát iszol keksszel, holnapra már meg is gyógyulsz, ha az unalomtól fel nem fordulsz.


Innen vettem őket:

[link]

2011. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívánlak és kellesz nekem. Ágyba akarlak húzni és ledönteni, megizzasztani, hatalmamba keríteni, hogy remegjen és égjen a tested. Üdv: Influenza
2011. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor bocsánatot kérek ha tényleg ez az első kérdésed :D csak tegnap fent voltam és egy csaj 2 tök ugyanilyen kérdést írt ki, de már a másodiknál kérdezték tőle hogy miért irja ki mégegyszer

bocsi!

2011. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!