Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk! Lányok! Ha bejön divatba...

Fiuk! Lányok! Ha bejön divatba férfi magsassarkú pl 3-4 cm és a férfi szoknya ti felvennétek? Kérlek irjatok kórt és nemet is!

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:08
1 2 3 4
 11/36 w1e2r3 válasza:

én kizárólag csak az 1 km magas magassarkút húzom fel.

ja, hogy az a gólyaláb?

hogy lehet valaki olyan hülye férfi, h magassarkút és szoknyát húzzon? ^.-'

17/F

2011. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
83%

Jajj, hát persze, nagyon örülnék neki, mert most csak női szoknyát és női magassarkúkat tudok hordani! Igazán örülnék, de csak ha elég nőies lenne a férfi holmi is.

Kór: nemi identitászavar

Nem: férfi testben női lélek :(((((

2011. márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha alapos okom lenne rá... Láttátok a Van aki forrón szereti c. filmet? Amúgy minek? Még nőnek nézne valaki, oszt' megerőszakolna! Phű! 64/f
2011. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Brian0 válasza:
75%

Hát tuti nem venném fel.


"Ha biszexuális vagy, kétszer akkora az esélyed egy szombat esti randira" (Woody Allen)

2011. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 koltt válasza:
96%
Csak ha divatba jön a magassarkú gumicsizma, na az lesz a pöpec. Majd 80 évesen meg madassarkú járókerettel fogom nyomni.
2011. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
82%
Soha, de soha a büdös életben nem vennék fel ilyet! Így is undorító, mit fel nem vesznek manapság a férfi emberek! Én ha meglátok ilyenben valakit, az biztos hogy alárúgok!
2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Azt is lelőném aki ezeket a sz@rokat kitalálta. Nem nézek TV-t de a hétvégén otthon voltam és bekapcsoltam. Valami hülye divatadón mutogattak pár pasit akik nőies ruhákban voltak. Amelyiknek hosszú haja volt az meg úgy nézett ki, mint egy transzi. Undorító volt.

És miközben haza utaztam láttam egy nyálas majom kínai vagy valami sárga tetű csávót. A dereka az kb akkora volt, hogy még csajban sem kéne olyan vékony, mert nem tud szülni.

És tényleg a mai fiatalok valami iszonyat undorítóan tudnak öltözködni.

De hát mit várhatnánk hiszen a sok divatdiktátor szinte mind méllyen farbamászó homokos kis kocsog.

2011. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
82%

először is nem...

másodszor is, a lányok figyelmét miért vonod fel egy FÉRFI szoknyához?

szóval férfi vagyok és migrénes ( te kérted h írjunk kórt is)

2011. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
Hát belegondolva népi öltözék (skót szoknya) is van szoknyában. Magassarkú totál kizárt mert annak az a lényege hogy a testmagasságot növelje, de egy férfi általában magasabb és a gerincét azért vágná hazára hogy 4 centivel magasabb legyen? Amúgy ne értsétek félre, a gondolat a magassarkú gondolattól nekem is felfordul a gyomrom
2011. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Elég alacsony vagyok, de mikor a buffalo cipők voltak divatosak akkor sem vettem fel olyat. Inkább elviselem az alacsonyságommal járó egyes nehézségeket, meg a beszólásokat, mint h hülyét csináljak magamból a divat kedvéért. Bár beszólást meg nem nagyon kapok, mivel a mai srácokhoz képest még ha csak fele akkora is lennék mint ők, akkor is 2x olyan férfias, és ezt lényegesebbnek tartom. Amúgy sztem simán felvennék 1 csomóan, elvégre 1-2 éve senki sem vett volna fel gumicsizmát sem, vagy éppen vastag keretes szemüveget mert az öreges, most meg... Szal elég lenne elhitetni néhány "trendi" majommal h ez divatos, onnantól terjedne.
2011. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!