Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk! Lányok! Ha bejön divatba...

Fiuk! Lányok! Ha bejön divatba férfi magsassarkú pl 3-4 cm és a férfi szoknya ti felvennétek? Kérlek irjatok kórt és nemet is!

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:08
1 2 3 4
 21/36 Janek19 válasza:
20 éves vagyok de kizárt hogy bármi ilyesmit felvegyek a közeljövőben, másrészt erősen ellenzem a divatnak és gondolkodásmódnak ezen irányát.
2011. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%

Én kényelempárti vagyok, ezért úgy gondolom, hogy a magassarkú cipő még nőknek sem túl jó. Meg egészségtelen is.

Viszont egy könnyű, szellős szoknya nyáron simán beleférne az életembe.

2011. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Nevetséges lenne mindkettőben egy férfi/fiú!!!!!

17/L

2011. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
Szoknyát harisnyanadrággal szívesen hordanék alkalmasint, magassarkúval nem (egészségtelen) esetleg (ha minden kötél szakad) "balerinacipővel.
2011. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Luther Buffols válasza:
hülye lennék felvenni!!!
2011. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 tigress válasza:

Hát, szerintem, ha felvennék, az elég kóros, és mondjatok is rá nemet :)

De az említett ruhák viselőjére feltétlenül adnék egy babarózsaszín inget is :D

2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A magassarkút azé nem mer tériszonyom van, a szoknyát meg azért nem mert nem majmolom a skótokat... :-)

43 F

2011. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:

Én spec a babarózsaszín ingektől is rosszul vagyok, meg a most trendi minimum 5 éve kinőttem öltönyöktől is. Amellett igen érdekesen mutatna egyik haverunk (210 cm / 90 kg, a szél azért nem fújja el, mert nem talál rajta fogást) tűsarkúban, szoknyában és kinőtt hatású zakóban, rózsaszín inggel. :D


Amúgy nő létemre igen, felvenném a férfiszoknyát.

2011. márc. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Istenem !!!Tuti nem!!! mi ez?? hogy kiswlányok legyenek a fiuk?Már most is baj van a generáciokal!!! Fiuk szemet festenek és kurvulnak el!!!!! Hogy néze ez már ki!!!! Meg akinek ez tetszik az maradjon is az álom világába!! Egy ilyen férfi mit tud meg csinálni??? sztem még egy befötes üveget se tud kibontani!!!Jó isten nekem ez nagyon durva lenne!! igy is ki vagyok akadva a sok majom lányos kisfiukon csak a fejem rázom mikor a buszmegáloba látom öket??? ez a divat?? vagy mi??? 24 é férfi voltam és nem kell a rozsaszin ing se!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
55%
Én simán vettem magamnak télre (magas)sarkú csizmát.6 centis sarka van.Ezenkívül van egy bulizós cipőm,amit néha kölcsön szoktam adni a barátnőmnek,az 15 centi magas.Azt is fel szoktam venni különböző szórakozóhelyekre.Szoknyát egyszer vettem fel,mondjuk az a barátnőm minije volt,ahhoz társult a 15 centis cipő.De lehet,ha megjelenne a férfi szoknya(mini vagy midi) akkor én simán felvenném.17F
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!