Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ilyenkor?

Mit kell tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
van egy fiú barátom aki azt mondta régebben hogy igaz barátja vagyok de egyre jobban kezdünk messzebb kerülni egymástól és én már nem érzem azt hogy olyan jó barátok vagyunk! Mit tegyek hogy megint olyan jó barátok legyünk? :'(
2011. márc. 20. 17:22
 1/2 D.Laci ***** válasza:

Beszélj vele többet olyan dologról ami téged is őt is érdekel, és érdekes módon megint jó barátok lesztek.

Van egy háromszög: affinitás (vonzalom), realitás (amiben megegyezünk hogy létezik pl. egy jó autó), és a kommunikáció ( gondolatok vagy tárgyak cseréje.) Mindegy melyik pontját emeled a többi is nőni fog, elég egyszerű dolog nem kell bonyolulttá tenni, próbáld ki.

2011. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszikehh a választ !!!!!!!!!!!



légyszi írjatok többen si mert kiváncsi vagyok a vaálszotokra!! előre is kösziiii

2011. márc. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!