Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetlen egy szót keresek,...

Egyetlen egy szót keresek, amit leírhatnék egy nagyon összetört lánynak. Nektek mik jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában nagyon maga alatt van (súlyos autóbalesete volt az édesanyjának, majd az édesapja felakaszotta magát) ezért venni szeretnék neki egy medált, a dobozra pedig egyetlen egy szót írni.

Ilyenekre gondoltam, hogy:

-Remény

-Kitartás

vagy valami hasonlót (de ezek elég gyengék ilyen körülmények között). Nektek mi jut eszetekbe?


2011. márc. 22. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Akarat és szeretet.
2011. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg még küzdelem.
2011. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Írd rá azt hogy boldogság, vagy: "Ha van valami olyan az életedben, amit nem akarsz, akkor

ne aggódj tovább miatta, és ne is beszélj róla! Az energia,

amit belefektetsz, életben tartja. Ne fektess bele több

energiát és el fog tűnni!"

bár ez nem egy szó, inkább lapra írd

2011. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Elmúlik"
2011. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Bízz!"
2011. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kemény szív.
2011. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb rajzolj ra egy szarnyalo madarat.


Az sokmindent jelent, es sztem a szavak inkabb arra emlekeztetnek h akkor milyen rossz volt.


Egy madar ami a magasba szarnyal, ami szabad es barmit eler, a beket es a boldogsagot is jelkepezi.


- a kek madar pwdig kifjezetten a boldogsagit, amikor ovodas gyerekeket kertek arra h rajzoljanak boldogsagot kek madarat rajzoltak, innen ered.

2011. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Fény"
2011. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyszer egy indiai hercegnő édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.Azt kérte tőle,h véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet,mely a szomorú napokon vigasztalja,a nehéz helyzetekben bátorítja,a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.Egyetlen szót vésett bele: ELMÚLIK


ugyh én ezt választanám, de egyébként a madaras ötlet is nagyon bejön :))

2011. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rajzolj egy fehér galambot
2011. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!