Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összetört egy nagyon fontos...

Összetört egy nagyon fontos hógömb. Lehet még valamit tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy hógömböm,ami nagyon sokat jelentett nekem,egy múltbéli emlék...

nos,ez a minap leesett a polcról,és a "fedele" széttört,a benne lévő folyadék kifolyt.

az alja,meg mindene nem sérült,szóval csak burok nincs rajta és benne nincs folyadék.

meg tudják ezt valahol csinálni,hogy raknak rá fedőt,, és folyadékot?


2011. máj. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresgélj a neten, hátha van aki megtudná csinálni. Főleg akkor kattanj a témára ha tényleg nagyon fontos. Hogyan esett le? Mert gondolom az mindig ott szokott lenni. Leverted??
2011. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__15071


Nem tudom hogy segít-e a kérdés de írhatsz privit a kérdezőnek, hátha már megcsináltatta

2011. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan csinálják ezeket, de gondolom szét lehet szedni valahogy. Ha ennek a módja megvan, akkor a legegyszerűbb ha keresel egy ugyanolyan méretűt, szétkapod, a folyadékra és az üvegre vigyázol, a másik alját összeépíted a sokat jelentő alsó résszel.

Szerintem ez egy járható út, nem hiszem hogy külön árulnának hógömb-üveget és hozzávaló folyadékot.

Bár hobbiboltokban minden előfordulhat.

2011. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm.:)

egyépként igen,levertem :S

2011. máj. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!