Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent nektek a legjobb...

Mit jelent nektek a legjobb barát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 19:27
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
Olyan személy, aki szeret, akinek igazán fontos vagyok, aki segít, ha kell, megbízható, tudok rá számítani és egy húron pendülünk.
2011. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt akivel jókat lehet szórakozni és nagyon aranyos!! Mindig lehet vele hülyülni és mindig megért téged!!
2011. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akivel a legjobban el tudok beszélgetni, akivel egy hullámhosszon vagyok és példakép.
2011. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra a legjobb barát az akivel mindent megtudok beszélni,van véleménye mindenről,mindig számíthatok rá bármi is legyen és ez kölcsönös.Megbízható,ne fecsegje el a titkaimat,tartsa tiszteletben,ne beszéljen ki a hátam mögött.Ha ő nem úgy érzi,hogy ez egy legjobb barátság akkor vallja be őszintén és ne legyen előtte egy "álarc".+ ne használjon ki :) Kb.ennyi. :D
2011. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Kerestem azt a szót, és amit takar BARÁT, olyan lett a vége, mint egy paródia!"
2011. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!