Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha két legjobb barát vagy barátnő együtt fürdik?

Figyelt kérdés
A kiskölykök szoktak, de ezt meddig szokás tolerálni?
2010. aug. 27. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem max 10 éves korig ez oké, de utána azért kicsit durva. :S

Miért kik ők és hány évesek?

2010. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
ha 2 legjobb barat az b*zis.. de ha 2 legjobb baratno... :D:D:D arrol tudnek kepzelodni
2010. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

ha lányok vagytok érdekel a dolgok :D

19/F

2010. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem hinném h van két olyan hetero férfi (bár mekkora barátok is)aki együtt fürdik(fürdőkád,nem jakuzzi vagy medence stb.).Két barátnőről simán eltudom képzelni.Valahogy úgy van ez mint a kéz a kézben séta.Ha két férfi csinálja b*zi.Ha két nő akkor nincs semmi.
2010. aug. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

[link]

[link]

[link]


Engem nem zavar, de én nem csinálnám (illetve ahhoz nagyon jó barátnak kellene lenni, de ilyen jelenleg nincs). Mondjuk megosztani nem kell a világgal. Ui.: A linkben a csillagokat cseréld ki, mert fennakadtam a trágár szűrőn és link rövidítőt sem használhatok.

2010. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Annyi, hogy nagyon jóban vannak és nagyon szeretik egymást:) Persze itt nem a 4-5 éves legjobb barátságokról beszélek. Hanem a több 10 éves barátságokról.

Mi 20 évesek vagyunk, együtt nőttünk fel (szó szerint baba korunk óta együtt vagyunk) és a mai napig együtt fürdünk/alszunk/wc-zünk/bármi....


20N/19N

2011. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

én két héttel a legjobb barátnőm után születtem,ahogy kijöttem a korházból,az anyukáink együtt tolták a babakocsinkat:D

szoval 14 éve legjobb barátnök vagyunk,és igen,együtt is fürdünk:DDDD

2011. dec. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már kempingben barátommal, ahol ilyen 4ágú zuhanyozó volt, és mentünk oda együtt fürödni. Azért egymás hátát nem mostuk meg, de szerintem nincs abban semmi ha barátok látják egymást ruhátlanul is.

F/29

2011. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 1putyi válasza:
100%
most ez ugyan olyan hogy én kézilabdáztam 10 évig ott is barátok voltunk együtt fürödtünk egy meccs vagy edzés után. mi me mostuk meg egymás hátát. de heti két alkalommal láttam őket meztelenül még se lettem b..i vagy ilyesmi. a lányok szoktak ilyen téren együtt zuhizni mondjuk aki sportol?
2012. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1putyi

EGYET ÉRTEK

2012. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!