Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyen egy 18 éves fiú...

Mit vegyen egy 18 éves fiú egy 18 éves lány szülinapjára? Nem járunk, barátok vagyunk, de plüss, bögre gagyi. Nekem meg nincs túl nagy fantáziám :/

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni, valami ízlésébe vágó könyvet. Nem tudom, mennyire vagytok jó barátok, jártál-e nála, tudod-e, milyen a szobája. Mert valami odavaló jó kis dekoráció, berendezési darab is jó lehet. Vagy valami nagyon jó minőségű csoki... Nem muszáj, hogy maradandó legyen. Mobiltartó? Füstölő, illóolaj? Egy szép toll? Laptop-porszívó? :)

Én a használati tárgyakért vagyok a leghálásabb, azt nem érzem fölöslegesnek.

Most nem jut eszembe semmi értelmesebb. Légy kreatív. Süss neki sütit. :D

2011. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Készíts neki egy személyre szóló videót, ami csak róla szól, meg mondjuk elmúlt 18 év főbb eseményeiről, egy kis humorral átszőve, nyilván hozzá illő zenével.

Más:

keress vissza arra a napra archívumokban, amikor született és csinálj belőle egy tablót valami olyasmi felirattal, hogy "A nap, amelyen megszülettél ilyen eseménydús volt" - mehetnek rá poénosabb dolgok is: pl. az napra mit írt a horoszkópja vagy hasonló.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de még nyilván egy csomó jó dolgot ki lehet találni.

2011. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötletek :D Köszönöm :D

Amúgy nem cinkes ha egy fiú tortát süt egy lánynak? (igaz vendéglátós suliba járok, de... ) ?

2011. márc. 24. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem cinkes. Nyugodtan. Szerintem kimondottan jópofa és ráadásul ritka is az ilyen egy sráctól.
2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök jó, süss neki! Eszembe jutott valami, amit legutóbbi szülinapomra kaptam, és tök örültem neki, de ez persze totál személyiségfüggő: egy csomag, teaboltban vett, nagyon különleges teát. (Kaptam hozzá bögrét is, de így mindjárt felértékelődött. :D )
2011. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!