Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt ér...

Szerintetek mennyi pénzt ér egy 2000-ben megszűnt képregény legelső száma 1999 januárjából?

Figyelt kérdés
A képregény jó állapotban van, hiánytalan, a borítója is alig viseltes. Szeretném eladni és érdekelne, hogy szerintetek mennyi pénzt ér egy ilyen lap.
2011. márc. 25. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy már magának a kiadónak sincs az első számból. Ennek utánaérdeklődtem. Szerintem ez is csak növeli az értékét...
2011. márc. 25. 10:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit ér, amennyitért el tudod adni. Erre nincs semmilyen "szabály". Meg ennyi információ alapján azt is el tudom képzelni, hogy egy fillért sem ér, hiszen nem lehet véletlen, hogy csak egy évig adták ki az képregényt.
2011. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 évig adták ki. 24 száma jelent meg 1999 januártól 2000 decemberéig. Akkor hatalmas sikere volt és váratlanul szűnt meg. Az utolsó számban egy szót sem ejtettek a megszűnésről, sőt olyan dolgokat írnak ami alapján nem volt tervezett a megszűnés.
2011. márc. 25. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ:DD melyik képregény?
2011. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!