Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy, mintha a...

Miért érzem úgy, mintha a világ teljesen valószerűtlen lenne?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy a világ teljesen valószerűtlen. Máshogy is látom ilyenkor...mintha csak álmodnék. Nem valóságos. Ilyenkor bármi történik annyira irracionálisnak hat, hogy megijedek, hogy csak álmodok vagy megőrülök...Ez mi?
2011. jan. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint más is szokott így érezni!:) néha nekem is olyan minden mintha illúzió lenne.egy fantáziavilág,álomvilág.. mindenesetre én nem szeretek kizökkenni belőle,és szerintem nem baj ha így érzel.:)
2011. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Deperszonalizáció? Okozhatja álmatlanság, drog, stressz, kimerültség, sokminden más. Ha komolyan előfordul,akkor viszont oda kell rá figyelni, mert ez egy tünet.
2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pszichotikus tünet lehet. Mindenképp szakorvoshoz kell vele fordulni.
2011. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a valóság nem valóság, az olyan létformák amik erre rájönnek egy nagy rampage közepette szabaddá válhatnak.
2011. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenséget derealizációnak hívják, nem kell tőle megijedni, álmosság, fáradtság, stressz, drog, szorongás is okozhatja, de bárkivel előfordul néha. Akkor kell orvoshoz fordulni, ha zavaró és gyakori vagy egyre gyakoribb.
2011. jan. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!