Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bakancsba más más színű...

Bakancsba más más színű fűzőnek mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Elsősorban Skinheadeket Punkokat kérdezek.Bakancsba más más színű fűzőnek mi a jelentése ?Mert halottam már a fehérről is sok mindent hogy rasszista vagy éppen punk.Pirosról is hogy vagy náci,kommunista,anarchista punk.Kérem írjátok le a fűző színeinek jelentését és azt is hogy ha a bakancsba különböző színek vannak azok mit jelentenek ?
2011. márc. 28. 16:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Fehér állítólag rasszizmus pedig én már láttam anarchista punkokon is.Piros meg elvileg pont a punk de én már skinheaden is láttam.
2011. márc. 28. 16:34
 2/10 A kérdező kommentje:
A citrom sárgáról meg azt is halottam hogy zsidó gyűlölő,street pun,oi punk.Akkor most mit is jelent a citromsárga ?Mindegyik szint írjátok le amit tudtok léccives
2011. márc. 28. 16:38
 3/10 De Puta Madre ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Keresőbe beírod, hogy bakancs fűző, kiad pár oldalt.

2011. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 böiler ***** válasza:
Már mindenért elkenik a szádat. Meg az sem mindegy, hogy jobboldaliban, vagy baloldaliban van. Ezért van nekem kényelmes edzőcipőm. Könnyebb futni a csúnya, gonosz kopasz bácsik elöl. :D
2011. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jolvan nemez volt a kérdés utolsó
2011. márc. 28. 18:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a Citromsárga fűzőnek mi a jelentése ?Mert arra mondták már hogy semmit nemjelent meg hogy zsidó gyűlölő vagy street punk vagy oi punk.Most akkor mi is a Citromsárgának a jelentése bakancsban ?
2011. márc. 28. 18:41
 7/10 böiler ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy zsidó gyűlölet.
2011. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a zsidó gyűlölet a fehér mivel az a rasszista.
2011. márc. 29. 10:25
 9/10 De Puta Madre ***** válasza:
Nem értek így külön a fűzőkhöz, de a rasszista, és a zsidó gyűlölő nem ugyanaz. A zsidógyűlölő csak a zsidót gyűlöli, a rasszista meg minden embert, aki más népcsoporthoz tartozik, pl fekete.
2011. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja azt tudom.De a teljes rasszizmus tartalmazza a zsidó gyűlöletet is
2011. márc. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!