Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oroszlán nő Oroszlán aszcenden...

Oroszlán nő Oroszlán aszcendenssel és egy Skorpió férfi Skorpió aszcendenssel milyen párosítás?

Figyelt kérdés

BUNKÓ, GYÖKÉR VÁLASZOKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!!!!

Tudom, hogy nem feltétlenül ettől függ egy párkapcsolat, de én valamennyire hiszek a horoszkópokban, viszont annyira nem értek hozzá. Tényleg nagyon durva párosítás lennénk a fiúval?


Egy "dupla" Oroszlán


2009. febr. 26. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
de hát miért nem nézed meg a párhoroszkópot? ott választ kapsz, nézegesd meg szerintem!
2009. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan tuti :D. Az tuti :D. Egyéb esetben is jó rövid távon. Hosszú távon is jó lehet de ahhoz nagyon nagy intelligenciára van szükség mindkét fél részéről, mivel mindkettő uralkodó jellem.

Ja és kedves Oroszlán, te ki általában győztesként kerülsz ki minden csatából azzal kezdj el barátkozni hogy a legfontosabb kapcsolatodban a párkapcsolatban ez csak akkor lesz így ha a skorpió is így akarja.

Azért mindenképpen próbáld meg mert ezek csak általánosítások és ha megmaradtok együtt akkor verhetetlen páros vagytok (ha nem akkor se fogod megbánni, márcsak a sex miatt sem).

2009. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!