Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MI a neve annak a telefonos...

MI a neve annak a telefonos programnak amivel mások ruhája alá lehet benézni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen program nincs, ha meg van akkor kamu
2011. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt ilyen SMS reklámban láttam h. reklámozzák a TV-be.Még régebben...h. küldd a **-***-os sms számra blablabla: D

szerintem kamu-.- ilyen program nincs is!Aki ilyet tudna csinálni az már feltaláló.: D Szóval szerintem nem nagyon éri meg...

2011. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen progi telóra nincs, és a közeljövőben nem is várható! a repülőtereken kisérleteznek egy olyan röntgenes átvilágitó szerkezettel, ami átlát az utasok ruháján
2011. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 haggyámán ***** válasza:

SzerezzMagadnakSzociálisÉletet.

Keress rá google-ön. :)

2011. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tényleg nincs. Amiket a tv-s reklámokban látsz röntgen kamera az egy előre megcsinált felvétel amit számítógéppel hoztak létre. Egyet fiúra egyet lányra. Ha ugyanúgy mozgatod az illető előtt mint ahogy az animáció fut, akkor valóban át lehet verni a fogyatékos haverokat :)
2011. márc. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2013. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!