Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz megtanulni hegedülni?

Nehéz megtanulni hegedülni?

Figyelt kérdés
Van már egy kis zenei alapom (10 év) és hegedülni szeretnék megtanulni.
2011. ápr. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én összesen 8 évig hegedültem és kb a harmadik év vége felé jutottal el oda, hogy szép volt és jó volt hallgatni..sokat kell gyakorolni, mert a húrok, meg a vonó sem mindegy, hogy hogyan áll, hogyan tartod, sokmindenre figyelni kell. De megéri..szépeket lehetett játszani.
2011. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz. Én két év után áttértem a zongorázásra.

Azt könnyebbnek találom, ráadásul a hegedűn nem állt meg a konyakos pohár, a zongorán meg igen.

2011. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (: Hát szerintem azért belekezdek, próba szerencse :) igen, én 9évig zongoráztam, tény és való, hogy könnyebb a hegedűnél :)
2011. ápr. 3. 14:00
 4/5 anonim válasza:
Ne mondjátok már, hogy zongorázni könnyebb mint hegedülni!!? Én zongoráztam pár évig, és most szeretnék elkezdeni hegedülni. Úgy gondolom, hogy az egyszerűbb lehet... Miért bonyolultabb hegedülni, mint zongorázni?
2011. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem kinek mi...(: nekem pl a zongorát könnyebb volt megtanulni mint a gitárt,de másnak meg lehet h fordítva igaz...
2011. máj. 21. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!