Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Ikszdé xD kérdése:

Mi a véleményed az alábbi esetről?

Figyelt kérdés

Április 1.-én igyekeztünk minden tanárt átverni, de nem durván. Pl. első órán azt terveztük, hogy "véletlenül" mindenki elkésik, a 2. órán beújságpapíroztuk az ajtót. Eléggé idős a tanárnő és nem haragudott meg, sőt nevetett velünk. 3. órán ugyanezt terveztünk, hogy a matektanárnőnek is bepapírozzuk az ajtót. Becsengettek. Egyszer csak valaki kinyitja az ajtót majd bezárja. Rá 5 percre jön az igazgatónő, beszakítja és hirtelen mindenki olyan fehér lett mint a fal. Olyan volt mint egy rémálom. Pont amitől tartottunk bekövetkezett. Kérdezte, hogy ez kinek a műve, de mivel az ötletbe mindenki benne volt ezért azt mondtuk, hogy az egész osztály. Megfenyegett, hogy mindenki kap egy magaviselet levonást. Az igazgatónő megparancsolta, hogy irasson velünk dolgozatot és mindenki annyit kapjon, amennyit megérdemel. Én úgy besz*rtam, hogy hiába szeretem a mateket, meg értem is, úgy elrontottam, hogy az nem igaz. Szerintünk nem lett volna semmi baj, csak előtte a 7.-esekkel volt órája akik a szék lábára fogkrémet tettek, amibe a tanárnő bele is ült. Az dúrva volt. De a miénk is? Vége lett az órának elmeséltük az oszinknak és még ő is nevett rajta. Aztán mondtuk a többi tanárnak is, hogy hogy jártunk. Volt amelyik azt mondta, hogy idős már...(érdekes egy idősebb tanárnő velünk együtt nevetett) és volt amelyik kifejezetten megdicsérte az ötletet, de egyik sem mondta, hogy ez a jóérzés határán kívül lett volna. Képes beírni a tanárnő a jegyeket annak ellenére is, hogy a 7.-esekkel csak holnap fog számolni? (persze ők addig úgy felkészülnek az anyaggal...)


Vagy esetleg kérjünk tőle bocsánatot? Vagy nem is tudom mit tegyünk...HELP!


2011. ápr. 3. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen tanárok, egy senkik az életben, a hatalmukkal meg visszaélnek az iskolában..
2011. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem kell paráznod. Még, ha el is rontottad a dogát, Te írtad, hogy máskülönben jó vagy matekból. Szóval, ha 1 lesz, majd kijavítod! Egyébként csak ijesztget titeket! Nem fogja beírni! A bocsánatkérés nem rossz ötlet. Magyarázzátok el, hogy nem ellene irányult a támadás, hanem a hecc kedvéért.

No para!

2011. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz...
2011. ápr. 3. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
baxatok ki vele istenesen, csak ne jöjjön rá.
2011. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is olyan rossz 5let. Elvégre utolsó év...8. vége...
2011. ápr. 3. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, hadd szívjon.
2011. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beleült a szék lábába? És ennek ellenére volt rossz napja?
2011. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!