Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a világ legcikibb dolga?

Mi a világ legcikibb dolga?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a világ LEGCIKIBB dolga? lehet akár személyes vagy hallott "élmény" is.
2009. febr. 27. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Standon:

Egy srác már épp megy haza fele,mikor a többiek még a medencében vannak,és kiabálnak utána:

-Fürdök, Fürdök!! (Így hívják a távozó srácot,ez a vezetékneve)

Mire az úszómester bekiabál a medencébe:

- Látom hogy fürdik, minek kell most ezt így kiabálni!

2009. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
XDXD jujjj >#<
2009. febr. 27. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Olaszországban a haverokkal bemegyünk egy boltba, miközben állunk sorba látjuk hogy előttünk egy meleg srác áll. Elkezdünk róla dumálni (azt hittük olasz) de kiderült hogy magyar és értett mindent XD
2009. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
97%

Suliban volt egy lift. 2. emeletnél voltam a barátnőmmel, és hülyéskedtünk, majd az az ötletem támadt, hogy liftajtóra dobom a rágómat. Mikor elhajítottam, éppen kinyílt a liftajtó, és egyenesen a matektanárnő arcát találtam el!


Kaptam persze egy gyönyörű szaktanári figyelmeztetést...

2009. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer mikor nőgyógyászhoz mentem és levetkőztem, nem vettem észre, hogy a tisztasági betét ráragadt a nemi szervemre. A doki szólt, hogy szedjem le, mert így nem tud megvizsgálni. Hát soha nem égtem még akkorát mint akkor. Azóta sem voltam annál a dokinál :-)
2009. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
XD szegény.. ez durva
2009. febr. 27. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Olvastam az előzőket XD (bocsi). Nem értem mért lettek lepontozva....


Velünk olaszban volt, a mi családunk, apa munkatársa családja és a kerianyumék családja, hogy a pénztárosnak apa munkatársa beszólt, hogy most nyugodtan "átverhet a pénzzel, holnap utazunk, megadjuk magának a lehetőséget." A nő bambán nézett, mint ski semmit nem ért, és csinálta tovább a dolgát. A végén megkérdezte: "és zacskót kérnek?" :D az egész bolt minket lesett, mert annyira röhögtünk. Aztán kiderült, hogy a férje "miatt" költözött ki Olaszba... XD

2009. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy vetélkedőn egyedül indulsz és második helyezést érsz el.:-))
2009. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én csak elolvastam a válaszokat, a tisztasági betétes nagyon ott van!!!!! kérlek ne haragudj, de iszonyat jót nevettem!!!!!!!!

egyébként, bár valóban ciki, de látott ő már ilyet és különbet is, ne aggódj.

2009. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Isztambulban voltunk haverral.

Bazár, rengeteg ruha.

Előttem lévő vevő Törökül beszélt az eladóval, miközben szememmel koslattam, vajon mit kéne venni.

Haverom jól számolt fejben és gyorsan, így Ő volt a "kalkulátorom".

Hangosan megjegyeztem, illetve kérdeztem haveromat-

- Te ! itt lehet alkudni? ( ugyan is baromi drága volt minden, ahhoz képest, hogy Törökbe voltunk. )

Erre az eladó odaszólt.

- Nem, itt nem lehet alkudni. ( Tisztán magyarul )

Azért csak sikerült kicsikarni egy kis kedvezményt.

2009. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!