Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak úgy, hogy ne...

Hogy barátkozzak úgy, hogy ne legyek rámenős?

Figyelt kérdés

Van 2-3 barátnőm, de ők mind falusiak, én viszont városban lakom, nem találkozunk túl sokszor sajnos, amit én nagyon sajnálok. Jó lenne néha ide oda elmenni, ha csak gondolok egyet, nem kéne előtte napokig szervezkedni. Most viszont a kozmetikusnál ahová járok van egy tanonc csajszi, elég rendes kedves aranyos meg stb. szoktunk beszélgetni is. Szóval nekem nagyon szimpi, szeretnék vele összebarátkozni, hogy csináljam?:S Mert hát mégsem járhatok kozmetikushoz minden nap:) Valami ürügy kéne, hogy találkozzunk, vagy valami amiben kikérhetem a véleményét, vagy nem is tudom:) De azt sem akarom, hogy azt érezze, hogy nagyon rámenős vagyok, mert biztos nagyon hülyének fog akkor tartani:S Jó lenne, ha ő is szimpatikusnak találna:)) Ha tudtok segíteni, azt megköszönném:)

Puszi mindenkinek


2011. ápr. 3. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

hát még nem csináltam ilyet, de lehet, hogy az őszinteség segít egy kis csalafintasággal pl: -te szoktál bulizni járni? ... -hova szoktál járni? ... -én is elmennék már egy jó buliba, de egyedül nem akarok, a barátnőim messze laknak...

ha akar veled menni akkor lehet elhív, remélhetőleg nem sajnálatból :D

2011. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D köszi

Hát ez az...nem akarom, h. szánalmasnak gondoljon:S Csak elég kevés olyan ember van akik itt laknak a közelemben, jól érzem magam velük és a barátaimnak mondhatom őket.

2011. ápr. 4. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld "lazán2 előadni, ne ilyen "könyörgő" stílusban. ha akar veled haverkodni akkor nem fogja úgy fel, ha meg nem akkor keresel mást. barátokat nehéz szerezni.
2011. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!