Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak majd a...

Hogyan barátkozzak majd a gimiben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

15 éves lány vagyok, szeptembertől gimibe fogok járni a közeli városban. Hogyan tudnék majd összebarátkozni az új osztálytársaimmal (fiúkkal, lányokkal)? Az osztályból csak egy fiút ismerek, aki végig 8-ig osztálytársam volt, és most is az lesz. És még azt is szeretném megkérdezni, hogy másik évfolyamos fiúkkal, lányokkal hogyan barátkozzak össze? Tudom, hogy volt már sok ilyen barátkozós-kérdés, csak ilyet nem találtam, mint az enyém. Köszönöm a választ előre is :) Ja és ha még számít, akkor olyan osztályba megyek, ahol nem ciki az, ha valaki tanul..:)

15/L


2011. jún. 24. 22:34
 1/7 anonim válasza:
Odaülsz egy ismeretlen (mondjuk lány) mellé a padba és kialakul magától.
2011. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz gólyatáborotok?Ha igen akkor az jó alkalom erre.
2011. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem lesz gólyatábor..
2011. jún. 24. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
ezen én is sokat gondolkodok, mert én szeptemberben megyek gimibe. van egy csaj, aki osztálytársam volt 8.ban, és ő is ebbe a gimibe fog járni mint én, de hál'isten másik osztályba került. szerintem keress valakit, aki a legszimpatikusabb, ülj le mellé, és nevettesd meg. utána úgy megy majd, mint a karikacsapás. sok sikert!
2011. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
emiatt én is parázok, én is szeptembertől leszek középsulis, de ne aggódj, elindul a beszélgetés onnattól pedig már könnyű dolgod lesz, hajrám :D
2011. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. jún. 25. 11:24
 7/7 anonim válasza:
Ki fog alakulni én most megyek már 10.be és tavly én is ezen gondolkoztam de már első nap kialakult mostmár meg mindenkivel tök jól elvagyok az osztályból :DDD
2011. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!