Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy előfizus telóm a...

Van egy előfizus telóm a t-mobiltól! De meguntam, a hűség még nem járt le, eladhatom és vehetek másikat? A teló részletre van még 6 hónapig!

Figyelt kérdés
Nem az én nevemen van a teló én így vettem a szerződésen is a tulaj neve címe van megkaptam hozzá minden papírt számlát! De az az igazság nem nagyon akarom megtartani!
2011. ápr. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Eladhatod persze, csak mindent ugyanúgy kell tovább fizetned amíg le nem jár a tartozás.
2011. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát a telót nem én fizetem hanem az előző tulaj aki valami céges kedvezményre vette a telót! De most én nem fogom megtartani míg le nem jár a hűség! De ha eladom mindegy hogy névvel vagy név nélkül nekem lehet belőle bármiféle bajom ha később letiltják?
2011. ápr. 4. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nem... a telóval azt csinálsz amit akarsz.
2011. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A számlán meg minden papíron az előző tulaj neve van, ha eladom és később letiltják akkor őt veszik elő nem? vagy én is kaphatok büntetést vagy hasonló?! Amúgy nem azért adom el mert le fogják tiltani csak meguntam! De telefonszámot, lakcímet, mindent adott a csávó, a neve is megvan beszéltem is vele korrekt volt de én azért tartok kicsit tőle!Én csak a telót vettem tőle, ezáltal tehát ha eladom később akkor nem lehet belőle semmi rendőrségi ügyem?? előre is köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 4. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
a hűségidő NEM a telefonra van! Gondold át! Megveszed, tönkreteszed, kidobod. Veszel újat. Ez gyors példa, de a lényege az, h az újba azt a simet teszed majd ami a neveden van a szolgáltatóhoz tett hűséggel. Am csak akkor add el, ha a telre már nincs tartozás!
2011. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!