Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha az embernek...

Normális, ha az embernek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Pl,ha nem szeretek,vagy nem merek új embereket megismerni.
2011. ápr. 5. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori jelenség.
2011. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, a mai világban sem normális ez, de sajnos rengeteg ember "magába fordul" a sok lelki trauma miatt.

De nem szabad azt elhitetned magaddal, hogy "nem vagy normális", persze csak ha rád vonatkozik a kérdés.

Azt kell mondogatni: "új emberek, jó emberek, kedves emberekkel fogok találkozni".:)

Sok sikert minden ilyen embernek!

2011. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani. Hogy nézne az ki,hogy szia! szeretnélek megismerni. Cöhhh
2011. ápr. 5. 12:25
 4/22 anonim ***** válasza:

Igen, Drága könnyű azt mondani...

De így is kell tenni!

Én szeretek barátkozni. Te nem. Ha én szeretek, akkor valószínűleg JÓ tanácsot adtam, mindazt figyelembe véve, hogy imádom a barátaimat. Ha nem próbálkozol vele, akkor nem is fogsz tudni barátkozni, ugyanis ehhez is, mint általában sok más dologhoz két ember kell!

2011. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Attól én még ugyanolyan ember vagyok,hogy nincsenek barátaim. Ettől még nemm vesztek semmit az értékemből. Meg nem is tudom,hol lehet barátságokat kötni. Diszkóba nem járok. Inkább otthon szeretek lenni. Néha kimozdulok.
2011. ápr. 6. 11:43
 6/22 A kérdező kommentje:
Nálam inkább az van,hogy nem merek barátkozni.
2011. ápr. 6. 12:03
 7/22 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem érsz semmivel sem kevesebbet!!!!!!

Csak úgy vettem észre, hogy kicsit nyers vagy velem.

Könnyű azt mondani. "Hogy nézne az ki,hogy szia! szeretnélek megismerni. Cöhhh". Ezt válaszoltad nekem, pedig én valóban segíteni szerettem volna.


Merj barátkozni! De tudd, ki az a személy, akit szeretnél barátodnak tudni! Nehogy csalódj! Mert ha az elején csalódsz, akkor lehet, hogy többé soha nem szeretnél majd barátkozni.


De pl. érettségi előtt is bátran ismerkedhetsz: "Sziasztok. Én......." Elmondod ki vagy, honnan jöttél, melyik suliból, és lehet, hogy máris nagyon kedves emberekkel találkoztál, akiket később magad mellett tudhatsz, BARÁTKÉNT!!!!


SOK SIKERT!

2011. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom.
2011. ápr. 7. 11:27
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd;).
2011. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bár nem sok reményt fűzök hozzá. Ismervén magamat,ebből se lesz semmi. Szokás szerint. Ha nincsenek barátok,nincs aki hátba támadjon.
2011. ápr. 7. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!