Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szerettek az életben?

Mit szerettek az életben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy szokásra, zenére, egy érzésre minden ami jó.
2009. febr. 28. 00:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a szerelmemet :)
2009. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Énekelni, főleg azokon a napokon, amikor igazán jó hangom van, zenét hallgatni, anyuval beszélgetni, játszani a kutyámmal, jó időben pokrócon hanyatt fekve nézni ahogy fent az égen szállnak a madarak, ahogy fúj az a kellemesen üde szellő és a bőrömhöz ér, vásárolni, együtt lenni azokkal, akiket szeretek.Szintén melegben medencében pancsikolni, vagy slaggal fürdőzni. Jókat enni, inni.jól érezni magam.
2009. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a kíhivásokat,és hogy ezekkel bizonyithatok magamnak(is)!!!Szeretem a nyarat,a nyári szerelmet,a hosszú éjszakákat...szóval mindent ami a nyárral kapcsolatos.ÉS azért is mert itt van a családom akiket nagyon szeretek és megbizok bennók.
2009. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

a napsütést, a nap melegét az arcomon, a bőrömön, a tavasz illatát, a zöld puha füvet, a forró homokot a talpam alatt, a madarak csiripelését, az emberek nevetését, feküdni a füben és csak nézni az eget vagy a csillagokat....


táncolni igazán érzéssel, h átjárja a zene mindenem..

2009. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, hogy minden rossz után valami jó következik. Szeretem érezni a férjem és a lányunk szeretetét. Szeretem, hogy minden nap tele van új lehetőségekkel és csak rajtam áll, hogy mihez kezdek velük.
2009. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én az ilyesmiket, mint: rájönni valamire, megtudni valamit, megérteni valamit, kitalálni valamit.
2009. márc. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!