Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak hozzá a barátság...

Hogyan fogjak hozzá a barátságkötésekhez?

Figyelt kérdés
Most 2 "barátnőm" van. Tudom, hogy nem igaziak, mert ha valami nem úgy van, ahogy ők akarják, akkor már én vagyok a rossz.. Meg csak kihasználnak(mert ha én kérek valamit tőlük, azt sose tennék meg, de persze nekem kötelező ugyanezt megtenni, ha ők kérik) Na, a lényeg, hogy az osztály többi lánya tök kedves velem, de nemtudom miért(tudom butaság) nem merek odamenni hozzájuk, és beszélgetni velük stb. Légyszives, segítsetek, hogy fogjak hozzá (pl. ha ott vannak 1 csoportba, és beszélgetnek megkérdezzem, hogy odamehetek-e hozzájuk, vagy csak mennyek oda stb.)Kérlek, csak kulturált válaszokat adjatok, és előre is nagyon-nagyon köszönöm!
2011. ápr. 5. 18:13
 1/1 anonim válasza:
Most vagyok 6.-os és velem is volt már ilyen. Szerintem attól függ, hogyha olyan kis felvágósak akkor csak menj oda, ne kérdezd meg, ha viszont rendesek és kedvesek, akkor kérdezd meg nyugodtan.
2015. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!