Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kényszerelvonón kívül van más...

Kényszerelvonón kívül van más megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy 29 éves fiú testvérem aki alkoholista. Heti több alkalommal éjjelente (van mikor hajnalban vagy reggel) ér haza és mindig zaklat minket (apukámat főleg) a kiabálásával és a fenyegetőzéseivel (öngyilkosság). Sajnos ez már évek óta megy és egyszer el is vitettük pszichiátriára ahol egy hetet töltött, de nem volt eredményes az ottlét. Állítólag a kényszerelvonót már megszüntették, szóval tanácstalan vagyok. Párszor már sajnos tanúja voltam a bátyám és az apukám közti verekedésnek és engem ez eléggé tönkrevágott idegileg (olyannyira hogy az egyetemet sem tudtam tovább csinálni). Nagyon elegem van már az állandó rettegésből és agresszióból. Ha valaki tud, akkor legyen szíves segítsen nekem! Nagyon fontos lenne!


Köszönöm!

20/L


2011. ápr. 6. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
fel kell jelenteni. ha verekszik, agresszyv előbb-utóbb bezárják,aztán ott kényszerelvonhat
2011. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg rendőrség! Vagy zárcsere, szám csere és nem vesztek róla tudomást, ugyanis kényszerelvonó valóban nincs már. Ha nem akar leszokni, akkor így marad. De a ti életeteket ne tegye már tönkre...
2011. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi, probald semmibe venni(ez nem fog sikerulni csak egy ideig aztan egyszercsk kirobbans - sajat tapasztalat).

Amugy apam is ongyilkossaggal fenyegetett, hat rohantam egy eles kes utan hogy hatha megteszi, de aztan meggondolta magat. Az egyetlen baj hogy erosebb nalad ezet ahelyett hogy magat olne meg inkabb benned tesz kart.

Javaslatom hogy vagy ti koltozzetek el vagy ot rakjatok ki a hazbol akar rendorrel, fontos hogy ekkor jozan legyen, aztan szerezzetek egy marha nagy kutyat ami foleg az alkoholistakra hajt.

2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 fiu voltam
2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!