Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ekkora hiány mérnökö...

Miért van ekkora hiány mérnökökből?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 22:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez mondjuk pont nem igaz!
2011. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Villanykörte


Nem neked ment, úgy tűnik törölték a választ, amire reagáltam.

2011. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Örülök, hogy törölték azt a választ. Én jelentettem be.
2011. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó választ. Amúgy milyen választ törölek?
2011. ápr. 10. 15:01
 15/25 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá :)
2011. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
39%

"Lesulytó a helyzet."

Valóban az:D Úgy látszik, a mérnöki gondolkodás a helyesírás rovására megy (végül is a nyelvtan is humán rész:D)



Eddig a reálos emberek szóltak hozzá, következzen a humán gondolkodásmód szerinti válasz:



Azért, mert a világnak most átmenetileg nagyobb szüksége lesz a lelki fejlődésre, mint a technikaira.

2011. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
74%

"Azért, mert a világnak most átmenetileg nagyobb szüksége lesz a lelki fejlődésre, mint a technikaira"


Ezzel csak az a baj, hogy a lelki fejlődéssel nem lehet munkahelyeket teremteni. Már pedig ha nincs munkahely, (mint most is kb. 40%-os munkanélküliség van) akkor nincs megélhetés, egy idő után éhenhal mindenki.


Na ennyit a lelki fejlődésről.

Szakemberekre van szükség!

2011. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Torolf válasza:
100%

Szerintem lelki fejlődésre hiába van szükség, azt nem a bölcsészektől kapják meg. azért kíváncsi lennék, hogy a "büfészaknak" titulált pl. tanítók nélkül ki jutna el az egyetemig... Mindenkire szükség van, fel kéne már nőni, és belátni, hogy ugyanannyi a kretén mind humán, mind reál részen.

Nálunk (Miskolc) spec. Szinvát lehet rekeszteni mérnökökből... Hogy miért mondják, hogy hiány van?

Mert

a) Aki frissen végez, azt nem veszik föl, aki idősebb, azt azért, tehát nincs hiány, csak sok munkanélküli mérnök

b) Mert nem mérnökből van hiány, hanem JÓ mérnökből, az meg a mostani felsőoktatásból nem fog kikerülni.

2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

Épp ezt akartam mondani!

JÓ mérnökből (továbbiakban: mérnök) van hiány. Rite diplomával rendelkezőkből van elég.


OFF: amúgy én láttam már elég sok funkcionális analfabétát büfészakon is, akik nemcsak hogy helytelenül írtak, de nem is fogták fel az olvasott szöveget. Nos, nem hiszem, hogy egy mérnök, aki megkapja valamilyen rendszer/feladat leírását, ne értené azt meg ...


Ennyit a mokaszines, bőrtarisznyás lelki fejlődőkről (tisztelet a kivételnek).

2011. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%

Lelki fejlődésre xd


Ezen jót röhögtem. Tök felesleges takaróznod a humán szánalom-szövegeiddel, inkább ismerd el ,hogy hülye vagy az értelmes szakmákhoz, és az ilyenekbe burkolózol.

2011. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!