Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a legjobb barátnőmnek 15. szülinapjára? : )

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok tippeket... holnap tartja, és még ötletem sincs. Valami humorosat, de mégis hasznosat szeretnék adni neki! Segítsééég! :)
2011. ápr. 8. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

én szoktam csinálni egyedi és névre szóló ajándékokat...de látom holnapra kéne, akkor már nem tudok segíteni. :)

Pl: portré rajzolás, airbrush festés kisebb tárgyakra, kézi gravírozás fémre, fára, üvegre, gravírozott és egyedi személyre szabott boroscímkés bor készítés, régi és kopott fénykép "felújítása", kis szobrocskákat...vannak kész festményeim is, meg megrendelésre is tudok csinálni képeket. :) Ha érdekel ilyesmi, legközelebb majd szólj ;) :)


és hogy a kérdésedre válaszoljak....ami hasznos..azzal általában dolgozni lehet...amivel dolgozni lehet az meg nem humoros :D szerintem jobban értékelne egy olyan dolgot, amit te csinálsz neki. :) vagy vegyél egy apróságot neki (spray, dezodor vagy parfüm vagy rúzs vagy ilyesmik) és csinálj neki valami kis bizgentyűt..az mégiscsak személyesebb. :) és amit veszel az lesz a hasznos, amit meg csinálsz az lesz a humoros :P

minden jót! :)

2011. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok :) ha teszveszen rákeresel, hogy "Minőségi portré rajzolás a/4+AJÁNDÉK" akkor tudsz pár rajzot is nézni amit csináltam már. :)

de ha érdekel akkor küldj itt emailt, és meg tudunk beszélni bármit. :) szia!

2011. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem, gyönyörűen rajzolsz! :) Köszönöm a választ is.:)

Az a helyzet, hogy egy nagyon jó barátnőm is hasonló őstehetség, és ha kell portré, akkor azt ő is megtudja csinálni nekem. De nagyon szépen köszönöm! :)

2011. ápr. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!