Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ember ki bírná a fénysebess...

Az ember ki bírná a fénysebességet, anélkül, hogy elégne?

Figyelt kérdés
(egy jármű,ha elérné a fény sebességét)
2011. ápr. 9. 19:57
 1/5 bálint00 válasza:
akor meghalnaaa!
2011. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sztem ,ha az ember fel találna 1 ien járművet akk lehetséges lenne ,hogy az ember ki bírná ezt a sebességet. Vegyük figyelembe. Ha:pl léteznének ufók,sokan említik,hogy vannak ,és mien gyorsak,de,ha ők ien gyorsak,akk nem lenne lehetetlen,az az elmélet sem,hogy fény sebességgel haladnak a földön kívüliek,és ha az ufók ki bírják a fény sebességet akk az ember is ki bírja. (szerintem).
2011. ápr. 9. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az UFO-k még nem jöttek el a Földre, tehát ha léteznek is, akkor sem tudnak fénysebességgel utazni, vagy csak még mindig jönnek. :D
2011. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem téridő ugrással jönnek az ufók,mert a fény túl gyors ahhoz,hogy fény sebességgel száguldjanak. Ugyanis az állítások szerinta fény sebességnél elégne minden,tehát új témának lehetne mondani a téridő ugrás elméleteit,de itt nem írok róla,mert az más téma. ha erről jut valami eszetekbe írjatok
2011. ápr. 11. 21:39
 5/5 anonim válasza:

[link]

ha érdekelnek a jövőre eltervezett és már folyó projectek

2012. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!