Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Riga k35-ös porlasztó úszó...

Riga k35-ös porlasztó úszó házhoz, és szívótorokhoz nem lehet-tudok, beszerezni tömítést hogyan és miből készíthetek házilag?

Figyelt kérdés
A fater, 36 éves megporosodott, üzemképtelen motorját elővettem a pince mélyéről, azzal elszántsággal, hogy felújítom és még hátha ugyanennyit megél, de az alkatrészeket nagyon nehéz beszerezni és nem mindent lehet hozzá, emiatt érdeklődnék, hogy esetleg milyen anyagból (papír, műanyag) legcélszerűbb tömítést készíteni.
2011. ápr. 9. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kartonból tudsz csinálni. Nem olyan karton amiből a karton doboz van hanem olyan vékony fehér kartonból. Olyan mint a linken van. HA van még kérdésed akkor www.riga.hu [link]
2011. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ megpróbálom, hátha sikerrel járok.
2011. ápr. 18. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ha esetleg nem boldogultál a dologgal. :)

2012. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok. Ez K60-hoz van. A riga.hu-n azt olvastam, hogy a K35-nél nem nagy baj ha nincs tömítés.
2012. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért jó az ha van tömítés, mert nekem például a két k35b közül mindkettőnek picit sorjás a széle. Tehát inkább legyen ott az a tömítés nehogy falsot szívjon.
2012. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!