Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ázsiaiaknak lehet feketnél...

Az ázsiaiaknak lehet feketnél kívül más hajszínük? Mert az animékben előfordul, hogy arról panaszkodnak, hogy a természetes hajszínük pl vörös, és ebből gondjaik származnak (pl Peach girl és Sailor Moon)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet más hajszínük, ha befestik. :D Egyébként szerintem ez nem lehetséges, ha mindkét szülő ázsiai. Én legalábbis úgy voltam vele, hogy ha láttam egy énekest pl. sötétbarna hajjal, már arra azt gondoltam, hogy festett. De szerintem elég erős lehet a hajuk, mert festik össze-vissza.
2011. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Albinok vannak az ázsiaiak között is, tehát lehet akár teljesen fehér hajuk is, teljes pigmenthiánnyal a test minden területén.
2011. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze lehetnek albínók is -.-' Meg őszek, ha öregek.

És elég egyértelmű, hogy TERMÉSZETESEN lehet e más színük feketén és fehéren -.-' kívül.

2011. ápr. 11. 00:58
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
az animékben xDDDDD
2011. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen az animékben, mert nem ismerek személyesen ázsiakat, habár most meggondolva az ázsiacenterben volt vki akinek lenőtt a haja, és feste volt feketére,a haja meg barna volt...
2011. ápr. 11. 01:24
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
de szerintem ez ugyan úgy van svéd-finn országba hogy olyan sötétfekete hajú embert nem naon találsz:D
2011. ápr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
biztos forrasbol tudom, hogy nagyon gyakori a voros hajszin az azsiaiak koreben, ebbe beleertve az arabokat is, nem csak a ferdeszemueketet, de valamilyen oknal fogva, ez ciki, es ezert nagyon sokat (ferfiak, nok egyarant) festik a hajukat
2011. ápr. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Eléggé érthető volt a kérdés, szerintem...


A színek segítik a megkülönböztetést, és jelentésük lehet. Ha tudsz angolul:

[link]


És egy történelmi érdekesség: több ázsiai helyen az európaiakat hívták "vöröshajú"-nak (nem túl pozitív jelző volt)..

2011. ápr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

02:35 a biztos forrásodat jó lenne ellenőrizni :)

Épp fordítva, van, aki hennával vörösre festi a haját. Nem a vöröset festi más színűre.

2011. ápr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem!!!!


Fekete hajuk van.

Az animék szórakoztatóak de nem valóságon alapulnak.


A szemük is óriási, mert ők ezt találják szépnek - a jó szereplők szeme szép tág, a gonoszaké általában szűk.

Jah és rengetegen műtik meg a szemhéjukat hogy europid szemük legyen...

2011. ápr. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!