Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért az érfelvágás az öngyilk...

Miért az érfelvágás az öngyilkosság "legnépszerűbb" formája?

Figyelt kérdés
Lassú, fájdalmas, kellemetlen (gyanítom legalábbis, hogy nem túl kellemes elvérezni és úgy meghalni..), nem is 100% hogy összejön...
2011. ápr. 11. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a gyógyszeres a legnépszerűbb. Két marék altató.
2011. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer mondta nekem valaki, hogy megfulladni a legjobb, mert az egy "fenomenális" érzés...
2011. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondta? :D Amúgy meg megfulladni nem is lehet saját magunk által nem? Úgy tudom előbb elájul az illető.. Mondjuk hacsak nem beleveti magát valami vízbe, súlyokkal együtt... Amúgy nem hiszem hogy olyan jó lenne, én visszatartani sem tudom hosszabb ideig a lélegzetemet mert rossz.
2011. ápr. 11. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha eszembe jutna ilyesmi, akkor biztos nem ezt az érvagdosást választanám. Elhiszem, hogy eszméletlen látványos és ha jó időben csinálja, még észre is veszik és megmentik, de biztos nem csinálnám.

Akkor már inkább leugranék egy 10 emeletes tetejéről. Az legalább biztosabb eredményt hoz . Legalább várost is néznék 1 tized másodpercig...

2011. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem aki az érfelvágást választja az nem is igazán akar meghalni, inkább csak felhívni magára a figyelmet. Nem egy túl biztos módszer, esetleg akkor ha hosszában vágja fel az illető de ez ritka.
2011. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nincs igazad. sokan meghalnak bele. viszont, ahogy a vér távozik a testükből,valamilyen felszabadulás érzést nyújt és a fájdalom amellett eltörpül. Nameg sok "érvágást" (És ebből hagyjuk ki az emo-t)tévesen értelmeznek öngyilkos kísérletnek. Vannak akik vagdossák magukat valódi okokból, és köze nincs a figyelem felkeltéshez náluk. Nyáron is hosszúujjúban járnak pl.... persze vannak azok akik tényleg csak a figyelmet akarják, meg nyávogni, csak az a baj h ezek miatt a többi bajbakerült ember nem kap segítséget csak előítéletet....
2011. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14:51es vagyok. Azt kifelejtettem, hogy vízben :D Amúgy nem tapasztalatból mondta, ha jól emlékszek még egy általános iskolai tanárom mondta :D
2011. ápr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
A legközkedveltebb öngyilkossági módszer szerintem az önakasztás.
2015. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
41%
Véletlenül itt jártam és olvasgattam és igen 14 éves vagyok 8 vagy 9 szer vagdostam az ereimet és nem vagyok emo csak simán tini de elegem volt/van/lesz mindenböl és mind a 8szor korházban voltam és a kérdésre válaszolva nincs mindig gyógyszer/magas ház/kötél és hát kés/penge/olló/körzö mindig van és nem figyelelem felkeltés miatt csinálom ha nem azért mert utálom az életett és igen nem kell sérgetni a vagdosókat és lehet h holnap nem leszek..............................................
2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!