Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14-18 éves emberek, mit...

14-18 éves emberek, mit csinálnátok ha valaki végig olvasná a kiírt kérdéseid?

Figyelt kérdés
Mondjuk szüleid, haverod, stb. Gondolom nem csak nekem vannak olyan kérdéseim, amit jobb ha nem látnak mások:D
2011. ápr. 28. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan hű de ciki kérdéseim... max. az egyik kérdéssel lenne a gond,ahol épp anyám piszkálása ellen kérek tanácsot.
2011. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó én abból indultam ki, amit az oldal címe is takar, hogy "amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted"

ebből nekem az következett hogy amit itt kérdezel azért itt teszed meg mert máshol nem merted, vagy itt egyszerübb, de lényegtelen.

2011. ápr. 28. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már pont nem vagyok 18 1-2 éve, de azért válaszolok. Vannak teljesen átlagos kérdéseim, amiket csak azért tettem fel mert épp azon gondolkodtam és kíváncsi voltam mások véleményére is (pl. "Hagyományos vagy a folyékony szappant szeretitek jobban?" és hasonlók), meg vannak olyanok amiket megkérdezhettem volna akárkitől is, csak egyedül lakom és most azért nem fogok mindenért szüleimnek telefonálgatni... Olyanból amit jó lenne ha nem látna meg senki nincs szerintem túl sok, de mondjuk azok tényleg olyanok ha valaki elolvasná őket, akkor nem tudom mi lenne, mivel ezeket azért tettem fel itt, mert máshol nincs kivel megbeszélnem, mert hogy valószínűleg furán néznének rám utána. De igazából nem az a kérdés hogy én mit csinálnék, hanem hogy mit csinálnának azok akit elolvasnák. Mert én utána nem hiszem hogy sok mindent tudnék csinálni, leszámítva azt hogy letagadom és azt mondom ugyanmár csak unatkoztam. Hasonlóra volt már példa, mikor régen mikor még kislány voltam anyám megtalálta a naplómból egy kitépett oldalt amire olyasmiket írtam hogy öngyilkos akarok lenni és derossz minden, azt tényleg csak poénból írtam, bár kicsit nehéz volt megmagyarázni hogy miért. (Igazából nem is emlékszem, akor voltam kb. 11 éves és természetesen eszem ágában sem volt megölni magam. :D)
2011. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az elso kerdesem az eleg reg volt,par eve.. v nm si tudom,de akkora marhasagot irtam ki ,h most bujok el es ol a rohoges.. tht egy allatrol volt szo..es olyanrol kerdeztem,ami nincs is annak az allatnak:)) meg vannak idiota kerdesem is.. meg egy par ami ilyen intimebb...meg egy szulos is van..es akkor ,ha meglatnak akkor en leugranak a 10dikrol... nm is tudom mit csinalnak? amugy haverok leirsemrik a kerdeseim.. meg blabla ok tudnak rola..d a szuleim...

lehet pont ezt latjak meg,.h titkolozok:)))))

2011. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!