Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felettem lakó szomszédom -...

Felettem lakó szomszédom - mivel nem óhajtok a párja lenni - hónapok óta zaklat. Beszélni vele felesleges, mert mindent letagad. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nemcsak levelekkel, e-mailekkel, sms-ekkel, de pl. a fényképemet a szélvédőjén hordja, tegnap pedig a nagyszobámban lévő cső melletti hézagon leöntötte az arcszeszét. Természetesen letagadta, sőt fogyatékosnak nevezett, noha a tapétán is meglátszik a folyás, és igen büdös pacsuli szaga is van. Télen az egyik autógumim le volt eresztve, úgy, hogy a kupakot visszarakták. Én sejtettem, hogy ezt is ő művelte, de nem tudtam rábizonyítani. Félek, hogy nem ez volt az utolsó, s szeretném megkérdezni, mit lehet ilyenkor tenni. Mivel egyedülálló vagyok, fiam vidéken jár főiskolába, s csak kéthetente hétvégén jön haza, így teljesen magam vagyok.
2011. ápr. 14. 08:59
 1/6 anonim válasza:
90%
Nem tudnál elköltözni máshova?
2011. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel. Nem azért, de honnan szerzett rólad fotót? Ha ő készítette a tudtod, beleegyezésed nélkül, az személyiségi jogokat sért. Valahogy azt a lyukat nem lehetne betömni valahogy? Egyébként én visszavágnék. Hátha megunja. Csinálj te is hasonlókat, pl kend be az ajtókilincsét valami trutyival.
2011. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egy ismerősöm átélt hasonlókat! Feljelentette! A rendőrök nagyon kedvesek voltak de nem tehettek semmit! Annyit mondtak, ha tudja intéztesse el valakivel! Ezt úgy értették hogy egy férfi rokon segítségével jól rá kell ijeszteni! Sajnos csak ez segíthet hacsak nem akarsz elköltözni! Az ilyen elmebetegnek csak nőkkel szemben van nagy arcuk egy férfi kéne hogy jól beolvasson neki akkor meghúzná magát!
2011. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Olga néni ***** válasza:
Ha ez ilyen durva, hívd össze a családot, főleg az életerős férfiakat, és csengessenek be hozzá, lökjék be az ajtót (magánlaksértés, ne legyen tanú), menjenek, be és beszélgessenek el vele, hogy ha még egyszer, bármi is eszébe jut, nagy baj lesz. Kicsit nyomják a falnak, de ne legyen nyoma, és nem kell durvának lenni. Az ilyen beszari érteni fogja, hogy nem gyenge nőkkel szemben kell bátornak lenni.
2011. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom én is mondani, mint az előttem lévők, ijeszz rá, veresd meg! (Nem agyba-főbe) :)
2011. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ijessze meg egy férfi rokon unokatesó,apa,ilyesmi :-) vagy esetleg amikor fiad hazajön
2011. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!