Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van az életemből! Mit...

Elegem van az életemből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon elegem van... hibáztatnak akkor is ha nem is vagyok hibás... folyton csúnyának mondanak..pedig szerintem nem is vagyok az...elegánsabban öltözöm..meg,hogy gimibe járok ezért elmondanak mindenféle köcsögnek meg bunkónak...folyton azzal a mondattal piszkálnak egyes emberek,hogy : Haljál meg ! meg ha lehülyéznek meg beszólogatnak ..sírva fakadok..

senki nem ért meg...és én öngyilkos szeretnék lenni elég sokszor mert ezt nem bírom.. :( még barátaim sincsenek...


2011. ápr. 14. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyan már ne gondolj ilyenekre

középsuli ilyen , majd jobb lesz

2011. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megértelek:S de hidd el nem éri meg hülyeségeket csinálni ilyen emberek miatt:D Nyugodj meg:) Amúgy ismerős amit leírsz,velem is ez van/ez volt és szerintem lesz is:"D

Legyél türelmes és okos:D

2011. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok tanácsolni hogy az öngyilkosságot felejtsd el, és szard le az egészet ami körülötted történik. Változtatni nem tudsz rajta, sőt ha azt látják hogy bánt még jobban rád szállnak, az idő majd mindent megold. Ha már érettebb emberek vesznek majd körül akkor nem lesz ilyen gond.
2011. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DarkChii válasza:
Ne hagyd hogy ilyen dolgok (amik neked most nagyon rosszul esnek, de valójában nem fontosak) letörjék az önbizalmad. Ha egyszer te magad úgy látod hogy nem vagy csúnya, akkor ne foglalkozz mással, az meg hogy gimibe jársz azt mutatja hogy buta sem vagy. Sajnos igaza van az előttem szólónak, ők még nem érték el azt az érettségi fokot amiben ezeket a tulajdonságokat tudnák értékelni. Lehet kicsit talán kevésbé nagy a hangod mint a társaidnak, de ettől nem vagy kevesebb, sőt! Ahelyett, hogy öngyilkos szeretnél lenni, tanuld meg örömödet lelni az életben... Csináld azt amihez kedved van, járj el táncolni, vagy valahová amit már rég ki akartál próbálni. És közben ne próbálj meg megfelelni senkinek. Hidd el, lesz majd olyan ember, aki pont olyannak szeret majd, amilyen vagy, barátok és szerelmek egyaránt, addig viszont meg kell őrizned saját magad, mert igenis értékes vagy, csak most még nem találod a helyed...
2011. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...ez mind szép és jó...de nagyon fáj ahogy viselkednek velem..
2011. ápr. 14. 21:05
 6/8 anonim válasza:
tök mindegy h mit teszel csak öngyilkos ne legyél.......
2011. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is ezt művelik...Tarts ki!
2012. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is sokáig fájt, aztán úgy döntöttem lesz*rok mindenkit, és sztárolom magamat :))) és tök jól elvagyok magammal

ha h*lyék közé kell mennem, akkor a bunkóságaikra nem válaszolok, odanézek, mintha beszélne valaki, aztán vissza :)

mindig arra gondolok, hogy utálnak, és nem is próbálom magamat már megkedveltetni, fulladjanak bele az irigységükbe

a vicces beszólásaimon pedig, amiken sose nevet senki - mert hát nehogy már az én vicceimen nevessenek - majd nevetek saját magam.

Nincs szükségem senkire, hogy jól érezzem magam!

2012. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!