Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már elegem van az egész...

Már elegem van az egész életemből! 17 évesen van egy nyomorult életem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet azt hiszitek hogy serdülök és nekem semmi nem jó!Pedig nem vágyok sok mindenre csak megértésre, itthon anya folyamatosan veszekedik velem különféle problémái hogy alig csinálok itthon annyit amennyit kellene pedig mindent beleadok de én is elég kimerült vagyok, a másik hogy a barátommal 3éve vagyunk együtt ő is folyamatosan veszekedik velem különféle dolgok miatt!És ezt se birom már!3, az hogy a gyakorlati munkahelyemen is mindig követelőznek meg piszkálnak!Elegem van, jobb lenne ha véget vetnék ennek a nyomorult sz*r életemnek és mindenkinek tennék egy szivességet!


17/L


2010. jan. 30. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
20 éves lány vagyok. Nincs pasim, szüleimmel élek együtt, apám alkoholista, minden basztat, lekurv.áz meg hasonlók. Egy olyan munkám van, ahol a minimálbért keresem, elköltözni nem tudok, mégsem akarok véget vetni az életemnek. Hogy is van ez?
2010. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Társulok...:S 16/L
2010. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

dehogy vetsz véget. én is mindig dobálództam a szavakkal, hogy megölöm magam, mert régen sokat csalódtam emberekben, aztán megrázott az áram, majdnem meghaltam és onnantól már egyszer nem mondtam ilyet. egyszer élünk, becsüld meg.

16L

2010. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Potosan az a bajod,hogy kimerult vagy,mert azt érzed,hogy sok mindennek meg kell felelned,hagyd az életedet békén,orulj annak,hogy egeszséges vagy,mert ez nem olyan nagy gond,amit leirtàl,tessék a problémàk mellett is sokat nevetni,és ne vegyél mindent a szivedre.Fel a fejjel lesz még jobb is!
2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy akarsz te véget vetni az életednek.

ne írj ilyet!

most kicsit összegyűltek a viharfelhők a fejed felett, de nyugi mindig van kiút, mindig van jobb, mindig "van új a nap alatt".

nekem is ez volt mielőtt középsuliba mentem volna, de aztán mire elvégeztem minden rendbe jött, folyamatosan javultak a dolgok.

szóval fel a fejjel csaj(ok), akiknek kell egy megértő lelkitárs írjon privátot.

F/21

2010. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
így van becsüld az életet. most 17 évesen ezt gondolod akkor a nagybetűs életbe amikor tényleg gondok problémák lesznek akkor mit fogsz szólni? ezek nokedlik lesznek ahhoz képest amik akkor várnak rád...de szembe kell nézni mindig a bajokkal problémákkal és meg kell oldani őket vagy ha olyna van el kell viselni. lesznek még jobb napok is hidd el...akkor szakíts a pasiddal:D
2010. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló időszakom,lemezlovas vagyok elég göröngyös volt az út idáig,de aztán mégis sikerült,csak egy kis kitartás kellett!

Továbbá voltak/vannak problémáim és szerintem valamilyen szinten az mindig van az embernek,de én úgy voltam vele,jobban mondva úgy fogtam fel,amikor ilyen öngyilkos gondolatok törtek rám,hogy nem teszem meg azt a szívességet senkinek!

Te se tedd!!!

Egyszer élünk!Nyitva áll még előtted sok kapu!


18/F

2010. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kiborultál!Ez bárkivel előfordulhat és szerintem kortól független.Amikor nagyon kiborulsz próbálj olyan dolgot csinálni amit eddig nem biztos,hogy csináltál de megnyugtat.Pl.menj el egyedül egy csendes parkba,erdőbe sétálni,vagy próbálj kitalálni valami programot magadnak ami kikapcsol,csodát tud tenni.Az,hogy azt mondod eleged van az életedből,nekem arról árulkodik,hogy magányosnak érzed magad.De a körülötted élők csak akkor fognak vissza mosolyogni rád ha te is mosolyogsz:-) Tudom,hogy ez nem mindig könnyű!!! 40N
2010. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mély levegő,és gondold végig a helyzeted! a szomszédunk apja iszik,az anyja is,állandóan balhéznak,és mikor kicsi volt,akkor ütötték-vágták,mindent csináltak vele,és ő is véget akart vetni az életének,de végig gondolta ezt az egészet,és most van egy komoly kapcsolata,jó munkája,stb...
2010. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!