Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen számotokra az ideális...

Milyen számotokra az ideális partner? Mik jellemezzék?

Figyelt kérdés

fiuk lányok válaszát vegyesen várom

külsőre belsőre is irjatok légyszi


2011. ápr. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Külsőre:legyen tőlem magasabb, ápolt legyen, nézzen ki valahogy,hogy megfogjon benne valami, nem muszáj izomagyúnak lennie de azért szeretem az izmokat elég ha olyan vékonyan(szálkásan)izmos,(de mondjuk tetszett már vékony pasi, meg pocakos is szóval lényegtelen), szemszín is mindegy, hajszín is :D.


Belsőre: legyen udvarisan,hűséges,kedves,tiszteljen engem és másokat is, megértő és lehessen vele beszélgetni, és ne legyen kicsapongó típus(ne bulizzon, cigizzen, alkoholt ha úgy van csak mértékkel!).


19L

2011. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyenlőre saját magam vagyok a saját magam partnere. :)


[link]

2011. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 habibi ***** válasza:

amilyen a párom ♥

belső: hatalmas a szíve, segítőkész, kedves, aranyos,önfeláldozó, tisztelettudó, mélyen hívő, érzelmes, okos, bátor, talpraesett,hűséges, kitartó, lelkileg erős, nyugodt,higgadt, optimista,céltudatos, megbízható, érdeklődő, intelligens, művelt,határozott , szerény, minden hülyeségemben támogat, és jóban -rosszban a társam, mindig van rám ideje, tehetséges, szereti a gyerekeket.

külső: fekete gyönyörű szemek, fekete haj,barna bőr,nagyon helyes arca van (szívesen mutatnék képet, de nem lehet) szép kezei vannak, magasabb egy picivel, de ez pont jó, és nagyon szép ívű és telt a szája.

imádom Őt ♥

Ő 21/F én 18/L

2011. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 essney válasza:

Úgy eggy fejjel magasabb nálam, középbarna haja van, ami gyakran kócos, gyönyörűszép kék szeme, és eszméletlenül szép szája:')

Amikor mosolyog(amit gyakran tesz, szinte mindig) gödröcskék jelennek meg az arcán. Egy icipicit eláll a füle, de igy csak még édesebb:)) Amikor eltűnődik valamin, kicsit ráncolja a homlokát, és ez iszonyat jól áll neki, ahogy a szinek közül legjobban a fehér, a mélykék, és a földszin... Nagy keze van, amivel magyarázás közben mindig hadonászik, mert beleéli magát a mondanivalójába.

A füllhallgatója folyamatosan ott himbálódzik a nyakában, amiben általában Linkin Park, Mettalica vagy Nickelback szól:)

Egyébként vicces, ért a számitógépekhez és az ilyen elektronikus kütyükhöz. Szeret beszélni, ha egyszer elkezdi,be nem áll a szája (mint nekem), de jó hallgatóság is. Kedves, udvarias, van humorérzéke, és mindig vidám:)

Néha megindokolhatatlan dolgokat csinál, pusztán megszokásból. Kicsit forrófejű, de nagyon rendes.

Azt hiszem végeztem:DD

És gondolom ebből kiderült mindenkinek, hogy egy bizonyos személyt jellemeztem, aki nekem a tökéletes partner;))

2011. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!