Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lányhoz milyen jegyű...

Vízöntő lányhoz milyen jegyű partner az ideális?

Figyelt kérdés
Extravagáns, nyitott de egyben kellemesen merész gondolkodású vagyok, aki szereti a határait feszegetni, magas erkölcsi és intellektuális szinttel, milyen társat ajánlanál, és milyen aszcendessel.
2011. jan. 3. 12:33
1 2
 1/17 Bretso ***** válasza:
24%

A vízszerelő ő felfogja a kiöntött vizet.


Na jó, komoly leszek. Hozzád illik a: KOS, BIKA, IKREK, RÁK, OROSZLÁN, SZŰZ, MÉRLEG, SKORPIÓ, NYILAS, BAK, VÍZÖNTŐ, HALAK, bármilyen asszcendessel párosítva.

2011. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 spyke93 ***** válasza:
Szerintem ne ilyen módón találj magadnak párt
2011. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyenbe beleszeret. Ne ez alapján keress párt!
2011. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Állítólag a mérleg és az ikrek, de én vízöntő vagyok nyilas aszcendenssel és a férjem rák, a legjobb barátnőm szintén, a tesóm viszont vízöntő és mérleggekkel jön ki jól. A sógornőm szintén vízöntő és közel az én naptári napomhoz született, a férje szintén rák és évek óta megvannak.

2011. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A leírás meg a jegyed alapján szerintem Ikrek vagy Nyilas!
2011. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Vízfeltörlő :D:D Lol

Egyébként meg ne eszerint a sz*rság szerint válasszunk már magunknak párt! Hova lett ez a világ? Csillagjegy szerint fogunk párt választani? Na ne már. Olyat válassz, akibe beleszeretsz, aki nélkül nem tudod elképzelni a jövődet, és le se sz*rom hogy milyen a csillagjegye! Nemár lányok!

2011. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség ezek alapján megkeresni az "igazit". Én nyilas vagyok, mégse jövök ki jól a vízöntőkkel :D mégis egy vízöntővel próbálkozom, igaz eléggé lehetetlen küldetésnek látszik :D ha társat keresel, ne hogy már ez legyen az első dolog, amit megkérdezel a kiszemeltedtől.
2011. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kos, Mérleg, Vízöntő...és ez a tuti.


Nyilaskám, ha megfogadsz egy jótanácsot, hagyd a csajt, vagy legalábbis ne éld bele tulságosan magad te is mondod, nem jöttök ki jól, a kapcsolat elejét leszámítva. Ha kitartó vagy és főleg szellemes, összejöhet, de számodra nem lesz jó vége. Keménydió a vizöntő egy nyilasnak...tudom, én is az vagyok, mármint vizöntő. :D

2011. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hm én vízöntő létemre most pont nyilasba vagyok szerelmes pedig:)

Amúgy kérdező, azt nem tudom, milyen jeggyel működhet, de az biztos, hogy nekem halakkal, ikrekkel, bikával és bakkal nem működött a kapcsolat :) Az aszcendensük fogalmam nincs mi volt.

2011. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"23:17"


Hát próbáld meg, nem biztos hogy nem fog müködni...mindenesetre a papírforma nem jósol túl sok jót.


A földjegyeket megértem, de hogy az ikrek...

2011. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!