Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális partner?

Figyelt kérdés
okan sokféle dolgot várnak el, a másik embertől, de tudják valójában , hogy mi is az?! Rajta Hölgyeim és Uraim írjátok le, hogy az általatok Igaziként elképzelt partner milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik... mik a legfontosabbak ezek közül.
2010. júl. 23. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Pénz.
2010. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Holdtündér ***** válasza:
100%

Az álarcos férfi! :D Mindig megment. Ennyi elég nekem. :D


Na jó... Komolyan...

Külső nekem eddig soha nem volt elsődleges szempont. Ne legyen Yoda, de nem kell Brad Pityunak sem lennie.

Nálam az őszinteség alap, ez a legfontosabb.

Aztán jön a többi:

tisztelet, jó szex, megértés.... stb.

Azt, hogy szeressen, azért nem emelem ki külön, mert azt az őszinteség tartalmazza.

2010. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Külsőre a párom maximálisan tökéletes.

Kreol bőre van, kidolgozott teste,sötét gyönyörű szemei vannak.Ezentúl, haározott és férfias megjelenésű, jó ízlése van,tud nagyon romantikus,kedves,odafigyelő , humoros lenni és még sorolhatnám.

Ami negatív benne az az hogy hirtelen haragú és indulatos.

De hamar lecsillapodik csak békén kell akkor hagyni :)

2010. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és 19/L vagyok.
2010. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát számomra legyen kedves,udvarias és megértő.Lehessen benne bízni, ne legyen hűtlen! A hazudozókat pedig ki nem állhatom:S

Külsőre ne legyen egy johnny depp, de legyen kisugárzása-valahogy nézzen ki hogy valami megfogjon benne...akár szem,vagy haj. Szemszín tök mindegy végülis, de azért a kék szeműeket szeretem nagyon, de ha barna szeművel hoz össze a sors az sem baj nem ezért fogom dobni :) Hajszín a fekete hajúakat nagyon szeretem.:D Tőlem legyen magasabb,bár ez általában nem olyan nagy probléma x)

A legfontosabb szerintem az lenne, hogy igazából teljes szívéből szeressen engem úgy ahogy vagyok,ne kelljen neki más!-igaz szerelem legyen :)

18l

2010. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:ja és hogy lehessen vele bármiről beszélni,legyen azért határozott döntőképes.de tudjon osztozkodni ha úgy kell:)
2010. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Külső annyira nem számít, de a mostani párom szinte ez "ideálom" kreol bőr,barna haj,barna szem,babapofi,jó magas, viszonylag izmos de nem tulságosan szóval pont jó.

A belső meg háát ne legyen bunkó, s*ggfej, agressziv, kedves legyen, lehessen vele mindenröl beszélgetni, ne hazudjon, és ha van valami akkor normálisan mondja el hogy mi a baj, és ne játsza 2-3napig a sértödött kiskutyust aki nem hajlandó elmondani a gondjait.

2010. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy gondolom a külső is számit,mert ha nem ismerted elötte akkor valoszinü az alapján mész oda hozzá!amúgy a belső nálam nagyobb hangsúlyt kap,persze ne legyen 120kg,de nem is kell hogy top modell vagy playboy legyen!egy jó személyiségü ember sztem,legalábbis engem,hamar levesz a lábamról!
2010. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Külső: Nincs ilyen konkrét esetem, hogy szőkekékszeműtopmodellalkat stb, csak az összhatás legyen szép. Legyen szép, nőies arca, és ne legyen elhízva.


Belső: Hát ez a mai világban már lehet, hogy "magas léc"-nek számít, de: ne járjon diszkókba, ne igyon (alkalmanként még belefér), ne dohányozzon, hosszú távra tervezzen (és főleg, hogy szerelemből csinálja amit csinál), lehessen vele beszélgetni, legyen a dolgokról saját véleménye, legyen kedves, hűséges, összefoglalva ahogy egy másik hasonló kérdésnél leírtam: legyen Társ.


Sajnos még nem találkoztam ilyen lánnyal, de léteznie kell...

19/F

2010. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Belső: kedves, humoros, talpraesett, udvarias, művelt.

Külső: ápolt, magas, férfias, normál testsúlyú.

N/17

2010. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!