Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van hogy a Magyar média...

Miért van hogy a Magyar média kb 90% zsidó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

azért mert rasszista vagy és neked mindenki akinek van pénze zsidó.

De szerintem meg pont hogy látszik hogy mennyire megviseli őket ez az egész, a tv színvonala is romlik mint az állat az egész országgal. nem hiszem hogy titkos zsidó aranyból finanszíroznák, pedig az köztudott hogy minden zsidónak van aranybarlangja.

2011. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mert mára már az ország 90%-a zsidó, aki azt mondja rasszista vagyok igaza van.

És nem azért gyűlölőm a zsidókat mert zsidók, a romákat meg azért mert romák...


Élősködő tetvek és dolgozni csak nagyon kis részük akar.

Sok magyar honfitársammal eltartjuk őket az adónkból. Magyarország 2011 taps, taps és taps...

2011. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ha a 90% zsidó akkor rossz hírem van mert jó eséllyel te is az vagy. Vagy te meg az egész családod és rokonságod a szerencsés 10%-ba tartozik mi? Azt meg gyakorlatilag kiteszik a cigányok, szóval akkor az vagy. Gyerekes ez a mindenki zsidó vagy cigány aki nekem nem tetszik hozzáállás.
2011. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te is egy büdös zsidó vagy és még cigány is.
2011. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!