Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Nagy hülyeséget...

Segítség! Nagy hülyeséget tettem, hogy húzzam ki magam belőle?

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban, és hát berúgtam és annyi hülyeséget csináltam, mint más egy élet alatt. Most mindenki engem szekál, pedig nem ártottam senkinek. Nagyon rosszul érzem magam, hogy lehet kihúzni magam egy ilyen helyzetből? :(

Részleteket nem írok


2011. ápr. 18. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod kihúzni magad ez alól. Ha vállalhatatlanra ittad magad, akkor vállald a tetteidet. Egyszerűen közöld velük, hogy lazítani akartál, kicsit felejteni, aztán eldurvult a helyzet, ennyi. Ha annyira élvezik a szekálást, akkor emlékeztesd őket arra, hogy ők is lehettek már ilyen helyzetben.


De egyébként itt az ékes példája annak, hogy meg kell tanulni a mértéket, mert ha elveszted az eszed a mámorban, akkor kellemetlen szituációkba kerülhetsz.

2011. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
lőd magad főbe
2011. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá XD De majd inkább dicsekedni akarok vele, hogy ezt is túléltem XD
2011. ápr. 18. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
ha elkezdenek szekálni a dologgal akkor te is menny bele a játékba. az efajta dolgoknak az a lényege h minnél jobban megalázzanak és nevessenek rajtad.de ha bele mész a játékukba meglepődve nem lesz érdekes a téma:)
2011. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy

Jólvan, nem tehetek róla :(


vagy szekáld őket vissza

2011. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom hagyni, hogy szekáljanak semmi pénzért.. csak már el van rontva a hirnevem..
2011. ápr. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!