Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Németország olyan liberális...

Ha Németország olyan liberális, akkor hogyhogy egy ember feladta a Big Brothert, amikor megtudta, hogy egy AIDS-es meleg pár beköltözik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vírusközösséget már nem vállalnak.
2011. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván azért ott se mindenki teljesen hülye.
2011. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bazzeg hogy több mint 80 millióan élnek Németországban és nem mind a 80milla liberális.

Mellesleg én is feladnám ha két AIDS-es b*zi beköltözne, nem kockáztatnék két ratyi miatt.

2011. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert az AIDS cseppfertőzéssel terjed, és azért lásd be, nem lenne könnyű úgy együtt élni mindenkivel, hogy az összes dolgot elkerülöd, amihez a szájuk érhetett.
2011. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, te is nagy IQ betyár vagy...

Tedd fel magadnak a kérdést: akarsz e 2 olyan homokossal 1 fedél alatt élni, akiktől elméletileg bármikor kaphatsz egy halálos betegséget? És majd az utolsó fázisban verdd a melled: dehát én toleráns voltam!

A józan emberek túlnyomó többsége a pokolba kívánná őket, ebben biztos lehetsz.

2011. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

17:37!


"A HIV-fertőzés vér, ondó, előváladék, hüvelyváladék és anyatej útján terjed; elsősorban óvszer nélküli közösülés és közös tűvel folytatott injekciós kábítószer használat révén."


Attól nem leszel AIDS-es, ha utána iszol a bögréből vagy egy légtérben vagy egy AIDS-es emberrel.

2011. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Honnan tudod?? Az is hülye, aki mindent elhisz, amit valahol leírtak. Amerikában le is lőhetsz valakit önvédelemből, ha megpróbál leköpni, nem véletlenül. Egyébként, tekintve hogy bigbránerről van szó, még a fenti lehetőségek esélye se kizárt.


De költözz be oda nyugodtan, most felszabadult egy hely...

2011. ápr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Jah csak teszem azt megvágja kezét száját akármijét pl. főzés közben és nem veszi észre pl?

Simán összejöhet egy ilyen zárt térben mint egy valóság show.

De én már azon is fel vagyok háborodva hogy bemernek engedni két ilyen csökevényt egy ilyen közösségbe.

2011. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!