Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehetne venni ilyen...

Hol lehetne venni ilyen replikát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamilyen II világháborús klasszikust (vagy hatástalanítottat /az ritka/, vagy replikát /másolatot/). Lehetőleg MP40, MP44, PPS-41 vagy Luger p08 legyen. Már sok weboldalt körbejártam, de sehol nem találtam semmit. Remélem valaki tud segíteni. (A replika /másolat/ lehetőleg ne "műanyag" legyen, méretarányosan egyforma legyen, és lehetőleg súlyra is. ) Előre is köszönöm!
2011. ápr. 19. 19:27
 1/2 anonim válasza:

a szabadság hídnál, a nagycsarnok főbejáratával szemben van egy bolt (2 éve még megvolt) ahol történelmi fegyverek működő másolatát (+puskapor, gyutacs, golyó)árulják. akkor kb 80-90ezerért volt ismétlőpuska, és 40 körüli áron voltak revolverek (kb 1850-es (a westernfilmekből ismert)modellek ). Ha megvan még a bolt, ott körbenézhetsz.

Ja, és mivel dísztárgyként árulják, nem kell rá fegyverviselési engedély... igaz, 15 méterről már egy tehenet sem találsz el vele, olyan "pontosak" voltak ezek a régi fegyverek

2011. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak egy baj van, hogy BP-től eléggé messze vagyok, szóval nem tudok felutazni csak úgy... :\ a legjobb lenne valami webshop vagy ilyesmi, mert ez így sajnos nekem megoldhatatlan :\
2011. ápr. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!