Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ma is...

Miért van az, hogy ma is kiírtam 3 kérdést, és egy, maximum két válasz érkezett rá?

Figyelt kérdés

Látatlanban is érezni lehet biztosan, hogy nem méltat senki semmire az életben..úgy fáj már ez az egész.nem szeretnék élni.

tegnap azt monda az osztálytársam, bár csak poénból mondta,de akkor is fájt,mert lelkem mélyén nem tudtam elfogadni magam, hogy feleségül venne ha nem lennének ilyen kicsik a melleim..fáj az,hogy tudom,hogy ez számít a férfiaknak, csak itt persze mindenki azt írja,a fiúk,mert kevesek akarnak lenni hogy nem,de nekem fáj,hogy azt akit szeretek, nem merek boldoggá tenni,mer tudom, hogy ez nem fogja boldoggá tenni..nem lesz öröme egy ilyen kicsi melltől..


2011. ápr. 19. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
kedvesek,elirtam
2011. ápr. 19. 21:50
 2/8 A kérdező kommentje:

mert..

basszus írni sem tudok ma.tessék ennyi vagyok.

2011. ápr. 19. 21:51
 3/8 A kérdező kommentje:
jó tudom,minden elirok ma..basszus bocsi,pedig tudok ám írni :((
2011. ápr. 19. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? tipikus kamaszkori önbizalomhiány.


a srác csak viccelt, nem kell komolyan venni... a kérdéseidre meg esetleg azért nem kaptál választ, mert senki nem tudta.

2011. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
higgyem is el? amúgy elég zavaros ez az egész kérdés. aki a kis melled miatt nem menne hozzád feleségűl, avval ne törődj mert egy éretlen kis hülyegyerek. késöbb ha megkomolyodik az ember rájön hogy nem minden a mell, meg a külsőségek. meg úgyis megnő még. szóval ne rinyálj feleslegesen
2011. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok.

igen elég zavaros.. ne haragudjatok,kicsit én is össze vagyok zavarodva ma :(:(


Kamaszkori önbizalomhiány 20 évesen..?

2011. ápr. 19. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

ha az előző 3 kérdések is ilyen volt nem csoda hogy nem jött rá válasz.

de tényleg millió ilyen kérdés van amit lelki zavaros fiatalok írnak minden apróságok úgy ki tudnak akadni

a melled miatt meg aztán főleg ne aggódj a kicsi is ugyan ugy szexi

2011. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vakard össze magad és inkább olyan fiúkkal barátkozz akik téged szeretnek nem pedig a melleidet. Én fiú vagyok és nekem se nagyon akar összejönni a dolog egyenlőre, de 20 évesen bőven ráérek. Érzed jól magad és kész, foglald el magad valamivel amit szeretsz csinálni.
2011. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!