Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék felvarratni haja!?...

Szeretnék felvarratni haja!? Tanács, jó-rossz tapasztalat akinek van, volt? FONTOS!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 10. 20:19
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Fodrásznak tanulok(pár hónap múlva végzek), sok mindent tudok ezekről is mondani!

A hajfelvarrásról annyit tudok mondani neked, hogy EGYÁLTALÁN nem károsítja a hajat! Ezt saját tapasztalatból is merem állítani, sőt a vendégek által közölt tényekből is!:)


A hajfelvarrás mellett:

- A pótol haj súlya miatt az eredeti hajad gyorsabban nő.

-Kíméli a hajat, bármely más hajhosszabbítás közül a legjobb módszer

-Megszokható, nem nehezen kezelhető (természetesen európai haj, avagy jó minőségű ázsiai haj esetében)


Hajfelvarrás ellen:

- 2-3 nap talán zavaró lehet az alvásban

-az első hajmosás szokatlan, és nehezebben szárad


Én ajánlom neked!


Hajra fel!:)

2011. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2011. márc. 10. 20:35
 3/6 ezvan:D ***** válasza:
én nem csináltatnám meg..egyik osztálytársam is varatott fel póthajat..és teljesen tönkre tette a haját...na meg a póthaj 1 hónapon belül elkezdett kihullani...nagyon durva...most már szinte csak pothaja van eredeti haja nagyon nem szép..sőt még a forrasztás is látszik(eredeti haj póthaj között)és így össze se tudja kötni...
2011. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azért hullott a póthaj, mert rossz minőségű hajat vett, vagy rossz volt a tresszelése a hajnak (ahol a hajakat össze varrják).!!!

Semmi baja nem lesz tőle...!! Csak egy fonat...illetve 3 vagy 4 sor fonat és ahhoz hozzáfűzik a póthajat 23 hónapig tart.

Más hajhosszabításos módszereket már kérdőjeleznék, hogy roncsolja e a hajat vagy sem.

Hőillesztés nem jó....!!!

2011. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Még azt szeretném kérdezni hogy ezt egy barátnővel is megcsináltathatom?Mert ahogy néztem videót,nem tűnik nehéznek,csak egy fonás kell és ahhoz hozzá varrni!Szerinted? :)
2011. márc. 10. 21:18
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan meg lehet csinálni:) Bár ha nem elég erős a fonat nem lesz hosszútávú...! Nem nehéz, az tény, de ha tartósat akarsz akkor inkább fodrászat, csepelen egy sort 3200ft körül varnak fel, avagy 3sort 3200ért nekem annyiért csinálták.!! És az tuti fent van 3 hónapig, azt garantálom, egy néger lány csinálja!:)De próbát megér,hogy a barátnőd csinálja:)
2011. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!