Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Holdon tényleg szuperintelli...

A Holdon tényleg szuperintelligens Ázsiaiak élnek?

Figyelt kérdés
Állítólag sokkal többen vannak mint itt a Földön,és tőlük szerezte meg a NASA a legmodernebb technológiákat.
2011. ápr. 23. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és cserkészkolbászokat székelnek, amit itt a Földön értékesítenek, kétszeres áron. Nézd csak meg a vásárcsarnokban!
2011. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
cserkészkolbááász ! :D k*rvanagy,méég !
2011. ápr. 23. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ennek a kérdésnek nemhogy a tudományok kategóriában nincs helye, de szerintem még a humorba se illik bele.
2011. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 20:16 olvasgass,sose árt..


[link]

2011. ápr. 23. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Jesszus! Ez nagyon érdekes, a filmet is meg fogom nézni! Én már nem tudom, hogy mit higgyek!
2011. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A NASA egy elfuserált hely, tele vannak hibákkal az űreszközeik, és ha űrhajósokat küldenek fel, soha nem biztosak benne, hogy vissza is tudják hozni őket. Ezt egy ott dolgozó ismerős mondta.

Szóval a technológiáik nem fejlett ufóktól vannak. Bár tudom, néha azok is lezuhannak, lásd Roswell...

2011. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
még mindig nem vicces a kérdés, és nem is tudományos
2011. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
te úgy érzed hogy ezt viccnek szántam?
2011. ápr. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!