Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoznak azok a...

5tr4ng3 kérdése:

Mivel foglalkoznak azok a Magyarországon élő ázsiaiak akik kifejezetten csak BMW, Audi, Mercedes és nagyobb VW autókkal járnak?

Figyelt kérdés

Ezek mennyi adót fizetnek?

Ha nem fizetnek akkor nekik miért nem kell fizetni, magyar embernek meg miért kell?

Nem igaz, hogy senkinek nem szúr szemet, hogy ott van egy hatalmas nagy piac a Kőbányai úton Budapesten, egy darab nyugta, egy darab számla nem készül ott.

És nincs felszámolva, virágzik és egyre több jön belőlük ide. Ezt így az állam hagyja működni?


2011. júl. 15. 13:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre a válasz:'piacoznak'

Második kérdésedre a válasz:SEMENNYIT és az a baj,hogy a munkavállalók után se fizetnek,ill. szemét módon viselkednek velük:kirúgják,mielőtt be kéne ,hogy jelentsen!De inkább hamarabb.

2011. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Azzal foglalkoznak mint a cigányok a mi jövőnket a gyerekeink jövőjét pusztítják el! mi meg engedjük ezt!
2011. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

De ha én el akarok menni egy másik országba és megpróbálnék ilyet csinálni, hogy csalok, nem fizetek adót úgy repülnék onnan, hogy a lábam nem érné a földet.

Ezek meg idejönnek az adóparadicsomba?

Élnek mint Marci Hevesen? Semmire semmi gondjuk?

Kutya rájuk nem néz, nem ellenőrzi őket?

Hát milyen ország ez???

Miért van itt mindenkinek több joga/lehetősége mint a magyarnak?

2011. júl. 15. 17:58
 4/37 anonim ***** válasza:
77%

Mert ez az ország a zsidóké, a cigányoké, a bevándorlóké, a multinacionális cégeké, meg a politikus bűnözőkké! nem a Magyaroké!


Ez nem rasszizmus ez a valóság!!!!!!!!!

2011. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Igen, ezen kéne sürgősen változtatni!bár nem mondom,hogy nem csinálják jól (az árukra értem),mert egy magyar vagy más kereskedőtől sem kapsz meg mondjuk egy olyan táskát,fölsőt ruhát,tehát ez azért jó,lássuk be,főleg ilyen fizuknál és munkanélküliség mellett,ami itt van,de az , hogy magyarokat azért foglalkoztatnak (pl egy üzletben) mert hogyha egy magyart látnak meg a boltban, "könnyebben" bemennek...,vagy azért alkalmaznak magyar sofőrt,hogy a rendőrök, és vám és pénzügyőrök ne állítsák meg az autót..,illetve,hogy ha ügyintéző vagy,te járkálj a tetves ügyeik miatt,mert ha egy magyar jár el,biztos könnyebben elintézi,ill. ha kérdeznek valamit gázosat,te azt úgy sem tudod.Tudom mert sajnos dolgoztam ott...Gusztustalanok.
2011. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%

Azon a piacon mindenki (az összes kínai üzlet) havi 50ezer (pár éves adat) védelmi pénzt fizet Pintér Sándor csapatának.


Egyébként Düsseldorfban is voltam bolhapiacon, ott se láttak még blokkot/nyugtát, és az árusok jelentős része is arab/néger/sárga volt.


A pesti üzletem mellett áruló vietnami rendszeresen ad blokkot, több ellenőrzésen mindent rendben találtak nála (néha meg nem), magyar beszállítóktól rendel, stb. Ja, és 12 órát dolgozik heti 7 nap.

2011. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

látszik, hogy csak kívülről látod a dolgokat és valójában fogalmad sincs arról, hogy mennek ott a dolgok...

a többségük kereskedelemmel foglalkozik és igen, sokan csalnak adót ami bizony rohadtul nem szép dolog!

ugyanakkor akik kinn dolgoznak a bódékban a piacon, azok heti 7 nap dolgoznak 8-10 órát, nincs betegszabadság sem szabadság stb... szóval őket ne irigyeld.

a főnökök jórésze pedig ugyanígy kezdte.

én azért tisztelem őket azért, mert nulla nyelvtudással eljönnek egy ismeretlen országba aminek a kultúrája is teljesen más és mégis megcsinálják a szerencséjüket. lehetne tőlük mit tanulni.

2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Akkor irány kina kedves honfitárs ott aztán kedvedre CSODÁLHATOD A SÁRGÁKAT!
2011. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Betegszabiuk azért nem lehet,mert be sincsenek jelentve,illegális.Illetve,ha az egyikük nem tud menni,gondolom a családjából beugrik valaki,vagy addig keresnek egy másikat (pl) vannak elegen!
2011. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
nem csodálok senkit, ez nem arról szól. viszont el kell ismerni, hogy szorgalmas nép.
2011. júl. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!