Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a "jó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a "jó" embereket kihasználják, vagy sosem viszonozzák ugyanúgy az érzelmüket! Bővebben lent! Lányok ti a rendes vagy a macsós pasikat szeretitek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több,mint 2,5 éve vagyunk együtt, én mindent megtennék érte de nem kapok visszafelé ugyanilyen érzést, vagy csak nem mutatja ki?
2009. nov. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
mert a "jó" emberek hagyják magukat kihasználni...
2009. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a hülyék engedik magukat kihasználni.

a jó, de okos emberek azt is tudják, mikor kell felállni és pát inteni.


szedd össze magad! ne itt siránkozz, hanem tedd ki a szűrét! tele a világ rendes lányokkal, minek pazarolod az idődet és az érzéseidet(!!!) olyanra, aki nem érdemli meg???


ne legyél már nyávogó p*csa!

2009. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Észre vetted amúgy, hogy ott a válasz a kérdésre a kérdésedben? Azért, mert megtennél érte bármit. És ezt ő is tudja, látja. Én biztos értékelném de ő nem ilyen, tehát mutasd azt is meg, hogy milyen az ha nem tennél meg érte mindent. Nagyon kényelmes így neki, mert tulképpen semmit nem kell tennie, akkor is odáig leszel érte. Ezen változtass szerintem.
2009. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! és igazatok van! csak ott van bennem sajnos az a félsz,hogy nem találok mást,illetve az,hogy szeretem,de nagyon ezért nem hagyom el! de az az ötlet,hogy ne tegyek meg mindent érte az jó ötlet!
2009. nov. 18. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, h csak nem mutatja ki, de ha majd kevésbé foglalkozol vele, rájön, h "mije is van" és ha épp elveszítene, akkor fog megbecsülni. tudom, közhely, de így van, azt is tudom, milyen nehéz azt mutatni, h nem érdekel annyira az, akiért tényleg bármit megtennél.

én is hasonló helyzetben vagyok és nagyon rossz...


remélem azért változnak a dolgok, sok sikert!


24L

2009. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tessék. Szóval csak önzőségből vagy jó hogy megmaradjon a jó csajod. És boldog legyél. Igazából önző vagy és nem jó. A csaj meg jóhogy elkényelmesedik ha mindenbe kinyalod a seggét. Én se vagyok szép pedig a lányoknak az kell. Mindig a szépfiúkkal vannak. Őértük epedeznek. Azért nem leszek egy lánnyal hogy meg gebedjek hogy megtartsam és akkor jön valami macsó aki egy félszóval elcsábítja.
2009. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!